Šiais metais be jokių abejonių praleidome kurkas daugiau laiko namuose, spoksodami į ekranus nei kada nors anksčiau. Ir nors šie pokyčiai suteikė privilegiją išvengti stresą keliančių rytinių kelionių (valio!), dėl to kenčia mūsų rega. Darbas iš namų ir nuolatinis skaitmeninių prietaisų naudojimas, norint prasiblaškyti ir pabendrauti, reiškia, kad mūsų akys nuo to kenčia ir yra nuolat įsitempusios. Be to, kai mes susikoncentruojame žiūrėdami į kompiuterį, mes rečiau mirksime, o tai verčia mūsų akis išsausėti.
Jei nešiojate kontaktinius lęšius ir esate jau puikiai pažįstamas su šia situacija, tuomet šis straipsnis kaip tik jums.
...Netyčia suplėšytas kontaktinis lęšis yra beveik neišvengiama (apmaudi) patirtis, su kuria, kažkuriuo metu, susiduria kiekvienas lęšių nešiotojas. Lęšių suplėšymas gali suerzinti ir sukelti finansinius nepatogumus, ypač tiems, kurie nešioja savaitinius arba mėnesinius lęšius, nes jiems teks nusipirkti naują lęšį. Dėl šių priežasčių, galime nuspręsti pakentėti ir nešioti įplyšusį lęšį, tačiau patariame taip niekuomet nedaryti, nes tai gali pažeisti jūsų akis.
Jeigu jūsų kontaktinis lęšis jau yra pažeistas kai atidarote pakuotę, geriausia yra tuojau pat jo atsikratyti, galite kreiptis į pardavėją, prašyti pakeisti netinkamą lęšį nauju.Tačiau, suplėšyti kontaktinį lęšį juos nešiojant, tai jau visai kita situacija, kartais galite net nesuprasti, kad pats jį sugadinote! Tačiau nebijokite, čia rasite kelis visai paprastus patarimus kaip nesuplėšyti ir nesugadinti savo kontaktinių lęšių.
...Hialurono rūgštis, dar žinoma kaip hialuronas, yra skaidri, lipni medžiaga, kurią natūraliai gamina mūsų kūnas.
Didžiausia jų koncentracija randama mūsų odoje, jungiamąjame audinyje ir akyse.
Jos pagrindinė funkcija yra išlaikyti vandenį, kad jūsų audiniai išliktų drėgni.
Hialurono rūgštis turi kelias paskirtis. Daugelis žmonių mano, kad tai yra papildas, bet jis taip pat naudojamas daugelyje serumų, akių lašuose ir injekcijose.
Toliau pateikiami 7 moksliškai įrodyti privalumai pasireiškiantys naudojant hialurono rūgštį.
...Apie kontaktinius lęšius galima išgirsti daugybę mitų, pavyzdžiui, kontaktiniai lęšiai gali užstrigti kitoje akies pusėje arba, kad lęšiai gali ištirpti jei per ilgai nešiosite juos saulėje. Vienas labiausiai bauginančių mitų yra susijęs su lęšių nešiojimu gaminant maistą. Tačiau tai tėra mitas. Taip, jūs tikrai galite gaminti maistą nešiodami kontaktinius lęšius.
...Jei nešiojate kontaktiniu lęšius, kažkuriuo metu tikrai esate susimąstę ar galima lašinti kontaktinių lęšių tirpalą į akis. Apskritai atrodytų, kad tai daryti turėtų būti galima. Jame valome lęšius, kodėl negalima naudoti jo, kaip akių lašų? Deja, nors jis puikiai tinkamas kaip trumpalaikis tirpalas, jis iš tiesų gali padaryti daugiau žalos nei naudos.
Pagrindinis argumentas - skirtumas tarp druskos tirpalo, kontaktinių lęšių tirpalo ir drėkinamųjų akių lašų. Daugelis žmonių vartoja terminą „kontaktinių lęšių tirpalas“ kaip apibendrinamąjį terminą visiems prieš tai išvardintiems terminams apibūdinti, tačiau jie visi yra itin skirtingi. Druskos tirpalas yra paprasčiausias, subalansuoto PH druskos ir vandens tirpalas. Jo pagrindinė paskirtis - nuplauti ant kontaktinių lęšių susikaupusias mažas daleles arba akims drėkinti. Nors gali atrodyti, kad šis tirpalas gali išvalyti jūsų lęšius, iš tiesų jis jų neišvalo. Šis tirpalas turėtų būti naudojamas tik ant lęšių paviršiaus susikaupusiems dirgikliams nuplauti. Laikyti lęšius šiame tirpale per naktį taip pat būtų didžiulė klaida. Druskos tirpalas neišvalo lęšių taip kaip dezinfekcinis kontaktinių lęšių tirpalas, todėl taip tik padidintumėte riziką susirgti akių infekcija, sukurtumėte palankią terpę mikroorganizmams ir kitiems dirgikliams.
...