Dažniausiai užduodami klausimai

Jeigu nerandate atsakymo į jums iškilusį klausimą, parašykite mums el. paštu: [email protected]
Bendri klausimai
Apmokėjimo klausimai
Pristatymo klausimai
Bendri klausimai
Kaip teisingai perskaityti lęšių receptą?
 • Kaip teisingai perskaityti receptą, bei pavydžius rasite mūsų blog'e
Kodėl verta nešioti kontaktinius lęšius?
 • Akiniai gali būti sunkūs (įsispaudžia ant nosies), dažnai nekomfortiški, mažina jaunų žmonių patrauklumo jausmą ir riboja judėjimo laisvę (sportinis aktyvumas). Kita priežastis yra ta, kad akinius nešiojantys paaugliai nenori, kad akiniai išskirtų juos iš bendraamžių. Tai gali neigiamai veikti jų rėgėjimą, nes gėdydamiesi akinių, papraščiausiai jų nenešioja. Kontaktiniai lęšiai netik pataiso išvaizdą, bet ir padeda paaugliams įsigyti autoritetą bendraamžių grupėje. Kontaktiniai lęšiai kelia sportuojančių asmenų pasitikėjimą savimi ir pagerina jų rezultatus. Kitos naudos - tai saugumas (lęšiai nesuduš sportuojant), judėjimo laisvė, komfortas, elastingumas ir judėjimo ryškumas sportinio aktyvumo metu. Atrodo savaime suprantama, bet kontaktiniai lęšiai nelužta, neaprasoja ir nenukrenta.
Kodėl prekės pas jus yra pigesnės nei optikose?
 • Prekes pirkti internetu yra gerokai pigiau ir papraščiau, nes mes užsakome lęšius dideliais kiekiais ir galime pasiūlyti patrauklią kainą. Taip pat nereikalingos patalpos geroje komercinėje vietoje.
Ką daryti jeigu suvedžiau klaidingus duomenis užsakyme?
 • Prašome kuo skubiau parašyti mums el. paštu: [email protected] arba paskambinkite mums: 8-621-97157.
Kokie būna kontaktiniai lęšiai ir kiek juos galima nešioti?
 • Kontaktiniai lęšiai gali būti vienadieniai, dviejų savaičių, mėnesiniai, prailginto nešiojimo mėnesiniai. Ne tokie populiarūs - 3 mėn., 6 mėn., 12 mėn. kontaktiniai lęšiai.
Ar visi gali nešioti kontaktinius lęšius?
 • Taip, jeigu leidžia Jūsų okulistas. Gali nešioti visi - tiek jauni, tiek vyresni žmonės.
Kuo skiriasi mėnesiniai kontaktiniai lęšiai nuo prailginto nešiojimo mėnesinių kontaktinių lešių?
 • Skiriasi šių kontaktinių lęšių nešiojimo galimybės. Paprasti mėnesiniai kontaktiniai lęšiai nešiojami 1 mėnesį ir tik dienos metu. Naktį juos būtina išsimti, miegoti negalima. Po mėnesio jie susidėvi ir yra išmetami. Prailginto mėnesio kontaktinių lęšių nešiojimo būdas pasirenkamas individualiai. Galima nešioti visą mėnesį, neišsiimant ir naktį (iki 29 naktų) ir po to išmesti, arba tik dienomis - tokiu būdu prailginant jų nešiojimo laiką. Net kelios valandos popiečio miego nekenkia Jūsų akims būnant su šiais kontaktiniais lęšiais.
Ar visi kontaktiniai lęšiai vienodi?
 • Ne. Dėl skirtingų gamybos technologijų gali skirtis kontaktinių lešių tipas, dydis, gaubtumas, drėgnumas, plonumas, deguonies pralaidumas, minkštumas, lęšio pakraščio dizainas, asferinis arba neasferinis dizainas. Šiuo klausimu Jums geriausiai patars Jūsų okulistas.
Ar gali lęšis suplyšti?
 • Taip, bet tik dėl neatsargaus elgesio. Ploniausi lęšiai (vienadieniai) plyšta greičiausiai, silikoniniai- vieni iš atspariausių plyšimui.
Ar galima miegoti su lęšiais?
 • Ne, jeigu jie tam neskirti. Bus nesmagu ir nesveika. Bet yra kontaktinių lęšių su kuriais miegoti galima ir kelias dienas. Tai labai patogu keliaujant, vakarojant prie laužo ir pan.
Ar gali kontaktiniai lęšiai būti spalvoti?
 • Taip. Yra įvairiausių spalvų.
Ar gali kontaktiniai lęšiai pakenkti akims?
 • Tikrai ne, jeigu prižiūrėsite teisingai ir nešiosite juos taip, kaip rekomenduoja gamintojas. Visada yra akcentuojama tinkama higiena. Daug patarimų gali suteikti Jūsų okulistas.
Ar galima su kontaktiniais lęšiais sportuoti, plaukioti baseine, eiti į pirtį?
 • Taip, sportui lęšiai yra pats tinkamiausias pasirinkimas, tai labai patogu. Į baseiną su kontaktiniais lęšiais eiti galima, tik būtina užsidėti plaukimo akinukus, nes chloruotas baseino vanduo sugadins kontaktinius lęšius. Maudantis ežere ar jūroje plaukimo akiniai taip pat rekomenduojami, siekiant išvengti galimos infekcijos dėl nešvaraus vandens. Pirtyje su lęšiais lankytis galima. Jeigu dėl sauso, karšto oro išsausėja akys, galima įsigyti dirbtinių ašarų, tai padeda.
Jeigu mano lęšiai yra mėnesiniai, bet nešioju juos ilgiau, ar kenkia akims?
 • Taip, tai yra negerai. To daryti nerekomenduojame, išskyrus tuos atvejus, kai lęšiai yra prailginto nešiojimo. Už galimas pasėkmes nei gamintojas, nei kontaktinių lęšių pardavėjas neatsako. Akys dėl deguonies stygiaus gali rausti, gali atsirasti alergija dėl nebeišsivalančių apnašų, netgi skaidrumas paties lęšio būna jau nebe toks, matote blogiau, greičiau pavargsta akys.
Pirmą kartą pabandžiau kontaktinius lęšius ir man nepatiko. Ar tai reiškia, kad negalėsiu jų nešioti?
 • Netiesa. Yra labai patogių ir minkštų kontaktinių lęšių, kurių žmogus beveik nejaučia. Be to, reikia kelių dienų, kad priprastumėte prie jų palaipsniui. Rekomenduojame I-ą dieną pabūti 3 val., II-ą dieną – 4 val, III–ią jau 5 valandas. Taip akys lengviau adaptuosis ir jūs nebejausite jokio nepatogumo. Maždaug savaitės reikėtų, kad akys jų visai nebejaustų. Ruošiantis svarbioms progoms, tokioms, kaip vestuvės, reiktų pratintis ne mažiau, kaip savaitę, kad mažos smulkmenos nesugadintų Jums šventės ir nuotaikos. Tai liečia ir spalvotus, ir nespalvotus lėšius. Linkime kantrybės. Pasirinkite sau geriausius komtaktinius lęšius! Sėkmės!
Apmokėjimo klausimai
Kokiais būdais galima atsiskaityti už prekes?
 • Už prekes galima atsiskaityti Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės pagalba, "Maxima" kasose, kioskuose pažymėtuose "Rkiosk" ir "Lietuvos spauda" arba tiesiogiai kurjeriui pristačius prekes.
Ar galima grąžinti lęšius ir atgauti sumokėtus pinigus?
 • Kokybiškos prekės nėra grąžinamos (Pagal Lietuvos Respublikos medicininių prekių įstatymą). Tačiau jeigu jūs užsakymo metu sumaišėte recepto duomenis, tuomet pabandysime rasti kompromisą ir pakeisti kitais kontaktiniais lęšiais (jeigu prekių pakuotės nepraimtos ir nepažeistos).
Pristatymo klausimai
Per kiek laiko pristatote prekes?
 • Prekių pristatymo laikas priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo:

  Per VeniPak (Lietuvoje): 1-2 darbo dienos
  Per Lietuvos paštą (Lietuvoje): 3-5 darbo dienos
  Per Lietuvos paštą (Europoje): 7-14 darbo dienų
Kokiu būdu pristatysite prekes?
 • Prekes galime pristatyti per VeniPak kurjerių tarnybą arba Lietuvos paštą.
Ar galima patiems atsiimti prekes?
 • Taip. Atsiimti savo užsakymą galite ir tiesiai iš Lesiukas.lt biuro, kuris randasi Kaune, Chemijos g. 2, "Girstupio optika" (Žemėlapis).
Ar siunčiate prekes į kitas šalis?
 • Taip, siunčiame į Europos sąjungos šalis. Jeigu pageidaujate gauti prekes į kitą šalį, prašome parašyti į [email protected].
Kiek kainuoja prekių pristatymas?
 • Pristatymo kainos:

  Lietuvoje

  Pristatymo būdas Kaina
  Atsiimsite mūsų ofise. Kaunas, chemijos g. 2 Nemokamai!
  VeniPak kurjeris 2.49 €.
  Lietuvos Paštas 2.49 €.

  Europos sąjungoje

  Pristatymo būdas Kaina
  Lietuvos paštas (lęšiai) 4.40 €.
  Lietuvos paštas (tirpalai, akių lašai) 7.24 €.
Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti