Blog'as

Kontaktiniai lęšiai geriausiai tinkantys sausoms akims

Kontaktiniai lęšiai geriausiai tinkantys sausoms akimsŠiais metais be jokių abejonių praleidome kurkas daugiau laiko namuose, spoksodami į ekranus nei kada nors anksčiau. Ir nors šie pokyčiai suteikė privilegiją išvengti stresą keliančių rytinių kelionių (valio!), dėl to kenčia mūsų rega. Darbas iš namų ir nuolatinis skaitmeninių prietaisų naudojimas, norint prasiblaškyti ir pabendrauti, reiškia, kad mūsų akys nuo to kenčia ir yra nuolat įsitempusios. Be to, kai mes susikoncentruojame žiūrėdami į kompiuterį, mes rečiau mirksime, o tai verčia mūsų akis išsausėti.

Jei nešiojate kontaktinius lęšius ir esate jau puikiai pažįstamas su šia situacija, tuomet šis straipsnis kaip tik jums.

Sausų akių simptomai

Sausų akių sindromas švelniai tariant gali erzinti, ir jei bent vienas iš šių simptomų jums pažįstamas, turėtumėte pagalvoti ar nereikėtų dabar pat pakeisti lęšių.

  • Neryškus vaizdas.
  • Pavargusios akys.
  • Jausmas lyg ant jūsų akių paviršiaus būtų kažkas prilipę.
  • Paraudimas.
  • Pavandenijusios akys.
  • Geliantis ir deginantis jausmas.

Vandens kiekis kontaktiniuose lęšiuose ir išsausėjusios akys

Pradėkime nuo dažnai girdimo mito apie kontaktinius lęšius paneigimo! Didesnis procentas vandens kontaktiniuose lęšiuose nebūtinai reiškia, kad jūsų akys bus geriau drėkinamos dienos eigoje. Tiesa sakant, geriausi lęšiai sausoms akims yra tie, kuriuose vandens kiekis nėra didelis. Vienas iš labiausiai paplitusių tipų yra hidrofiliniai minkšti kontaktiniai lęšiai, kuriems iš tiesų reikia daug vandens tam, kad jie išliktų tinkamos formos ir tinkamai atliktų savo funkciją - jie netgi pritraukia ir sugeria vandenį būdami akyse. Todėl, jeigu jūs jau kenčiate nuo sausų akių, tai gali būti problema. Tačiau jos galima lengvai išvengti paprasčiausiai dažniau mirksint, naudojant akių lašus ir drėkinant lęšius daugiafunkciniame tirpale.

Mūsų rekomenduojami kontaktiniai lęšiai sausoms akims

Tiesa sakant, rinkoje nėra jokio stebuklingo produkto, kuris pradangins visus jūsų sausų akių simptomus. Tačiau, dėl pažengusių technologijų, jūs tikrai galite rasti nepakeičiamų produktų, kurie ženkliai pagerins jūsų kontaktinių lęšių nešiojimo patirtį ir padidins komforto lygį. Mes kalbame apie lęšius sukurtus su hidrogelio silikonu - pažengusia lęšius sudarančia medžiaga, kuri yra itin lengva, lanksti, pasižymi mažu vandens kiekiu ir leidžia į akis patekti 5 kartus daugiau deguonies. Ieškokite šios magiškos medžiagos vienadieniuose lęšiuose, ir mes jums pažadame, kad pajusite nenusakomą komfortą ir patogumą. Vienadieniai lęšiai didina nešiojimo privalumus, nes tai nepaprastai higieniška (nėra baltymų nuosėdų kaupimosi), kadangi galite įsidėti naują porą bet kada kai norite, ir tai nesukelia jokių papildomų sunkumų - jums nereikia sukti galvos dėl valymo ar laikymo rutinos. Norite tokių lęšių? Tiesiog pasitarkite su savo okulistu ar akių gydytoju ar jums galima nešioti vienadienius lęšius.

Toliau pateikiame TOP 3 hidrogelio silikono lęšių tipus, sudarytus iš labai žemo vandens kiekio - pasirinkite!

Vienadieniai „Dailies Total 1” kontaktiniai lęšiai

„Alcon” regėjimo ekspertų sukurti „Dailies Total 1” lęšiai yra idealus vienadienių kontaktinių lęšių pasirinkimas sausoms akims. Dėl juose esančio 33 % vandens kiekio ir itin lygaus paviršiaus, kuris sumažina trintį tarp akies voko ir akies, jūs patirsite tą nuostabų gaivumo jausmą be jokio dirginimo iki 16 valandų kasdien. Nors šie lęšiai yra puikus pasirinkimas, verta paminėti ir kitus lygiaverčius 5 žvaigždučių vienadienių lęšių prekės ženklus tokius kaip „everclear Elite” ir „Acuvue Oasys 1 Day with Hydraluxe”. Taip pat, „Dailies AquaComfort Plus Toric” lęšiai, kurie tinkami turintiems astigmatizmą.

Mėnesiniai „Air Optix plus HydraGlyde” kontaktiniai lęšiai

Tiems, kurie nešioja mėnesinius kontaktinius lęšius, „Air Optix plus HydraGlyde” lęšiai yra pilnas paketas ir geriausias pasirinkimas, tol kol nepamiršite ir seksite savo akių priežiūros rutiną. Sukurti su „HydraGlyde” technologija, turintys sumažintą 33 % vandens kiekį, šie lęšiai sulaiko drėgmę, taip išlaikydami jūsų akis drėgnas nuo ryto iki vakaro.

Astigmatinių lęšių nešiotojai turintys regbio kamuolio formos rageną ar lęšį, gali taip pat rinktis torinius „Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism“ lęšius norėdami patirti jų privalumus ir krištolo skaidrumo regą į skirtingus nuotolius.

Dviejų savaičių „Acuvue Oasys” kontaktiniai lęšiai

„Johnson and Johnson” sukurti „Acuvue Oasys” kontaktiniai lęšiai yra neabejotinai populiariausias dviejų savaičių lęšių pasirinkimas pasaulyje - ir ne be reikalo. Kiekvienas lęšis turi 38 % vandens kiekį, ir „Hydraclear Plus“ technologija, kuri džiugina nešiotojus kenčiančius nuo sausų akių. Papildomas privalumas yra integruotas UV spindulių filtras, apsaugantis akis nuo kenksmingų saulės spindulių. Taip kaip ir mėnesiniai lęšiai, šie lęšiai turi būti išimami ir valomi juos laikant kontaktinių lęšių tirpale per naktį.

Kiti būdai norint išvengti sausų akių

Akių lašai. Tai lengviausias ir greičiausias būdas norint atsikratyti sausų akių simptomų. Akių lašai veikia kaip dirbtinės ašaros, iš karto ramina ir malšina simptomus. Mūsų okulistai rekomenduoja „everclear Eye Drops” akių lašus, turinčius švelnią bet efektyvią formulę, kuri tobulai tinka jautrioms akims. Vitaminai akims. Jūsų akims taip kaip ir jūsų kūnui reikalingi vitaminai. Padidinkite vitaminų ir mineralų naudingų akims vartojimą jei norite pagerinti akių būklę ir komfortą.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti