Soleko Platincare 360ml

KAINA: 13.97 €
Kiekis
13.97 €

Itališkas peroxidinis tirpalas Soleko - Platincare.  Tinkamas visų tipų kontaktiniams lęšiams - išskyrus spalvotus ar kosmetinius lęšius. Galintis suteikti optimalią lęšių dezinfekciją. Vienas iš geriausiai valančių peroksidinių tirpalų ir be jokių konservantų. 

 

Tinka jautrių akių savininkams.  

 

 

SAVYBĖS IR INDIKACIJOS:

Tirpalas Platincare yra didelio baktericidinio poveikio, taip pat nuvalo pašalindamas nešvarumus, kurie kasdien susikaupia ant kontaktinių lęšių paviršių. Tirpalas Platincare yra skirtas dezinfekuoti visų rūšių kontaktinius lęšius, išskyrus spalvotus / kosmetinius lęšius.

 

NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS:

Kruopščiai nuplaukite rankas. Visada naudokite tik specialią talpyklą su metaliniu katalizatoriumi. Pripilkite į talpyklą tirpalo Platincare stengdamiesi neviršyti atskaitos žymos. Įdėkite lęšius į specialią lęšių talpyklą ir įmerkite ją į tirpalą Platincare. Uždarykite talpyklą stengdamiesi jos nesupurtyti. Pastatykite talpyklą vertikaliai. Tinkamas produkto veikimas atpažįstamas dėl tirpalo ir metalo katalizatoriaus sąlyčio susiformavus deguonies burbuliukams. Palikite lęšius Platincare bent 6 valandas arba visą naktį. Prieš dėdami į akis nuplaukite druskos tirpalu.

 

ATSARGUMO PRIEMONĖS IR ĮSPĖJIMAI:

Atidarę, sunaudokite per 60 dienų. Laikykite nuo 5 iki 25 laipsnių temperatūroje. Nenaudokite jei sandariklis nėra sveikas. Pakartoki procedūrą jei lęšiai lieka tame pačiame tirpale daugiau nei 24 valandas. Nenaudokite, jei yra padidėjas jautrumas arba alergija kokiai nors sudedamai daliai. Jei erzina arba nuolat dirgina - nenaudokite, pasitarkite su specialistu. Saugokite nuo vaikų. Nenaudokite pasibaigus galiojimo terminui. Lęšiams plauti niekada nenaudokite čiaupo vandens. NENURYKITE. Prieš vartodami bet kokį oftalmologinį vaista nešiodami kontaktinius lęšius, pasitarkite su specialistu. Nenaudokite lęšių talpyklos su kitais tirpalais, nei Platincare. Niekada nedėkite lęšių į akis po to, kai sumirkdysite juos tirpale Platincare., jei prieš tai nebuvo atliktas neutralizavimo procesas.

 

KONTRAINDIKACIJOS

Nėra jokių patvirtintų kontraindikacijų.

 

 

DĖMESIO! Prieš pradedant naudoti šį skystį, BŪTINA perskaityti pakuotėje esančią instrukciją. NEGALIMA lašinti į akis.

Nuolaidos
Kiekis
Kaina/vnt.
Kaina
Sutaupote
1 vnt.
13.97 €
13.97 €
2 vnt.
13.47 €
26.94 €
1.00 €
3 vnt.
13.30 €
39.91 €
2.00 €
4 vnt.
13.22 €
52.88 €
3.00 €
Atsiliepimai
Daiva
2022-10-26
Ačiū už tirpalą. Puiki alternatyva Aosept tirpalui.
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti