Blog'as

Ar saugu gaminti maistą nešiojant kontaktinius lęšius?

Ar saugu gaminti maistą nešiojant kontaktinius lęšius?Apie kontaktinius lęšius galima išgirsti daugybę mitų, pavyzdžiui, kontaktiniai lęšiai gali užstrigti kitoje akies pusėje arba, kad lęšiai gali ištirpti jei per ilgai nešiosite juos saulėje. Vienas labiausiai bauginančių mitų yra susijęs su lęšių nešiojimu gaminant maistą. Tačiau tai tėra mitas. Taip, jūs tikrai galite gaminti maistą nešiodami kontaktinius lęšius.

Šis mitas atsirado dėl nežinomybės ar kontaktiniai lęšiai gali išsilydyti jei žiūrite į ką nors karšto stovėdami prie viryklės, orkaitės ar grilio. Laimei, taip nutikti negali. Temperatūra, kurioje lęšiai lydytųsi, yra tokia aukšta, kad sukeltų jums rimtus nudegimus dar prieš lęšiams pradedant lydytis. Tai tiesiog yra nepagrįstas mitas. Tačiau, nors ir neturėtumėte jaudintis dėl lęšių išsilydymo, gaminti su lęšiais kartais gali būti tikrai sudėtinga.

Jei pjaustysite svogūnus, greičiausiai pradėsite ašaroti. Kiekvienas žinome, kad dažnas iš mūsų verkia pjaustydamas svogūnus, tačiau ne visi susimąsto, kaip tai gali erzinti nešiojant lęšius. Nors tai nesukels jokių ilgalaikių pažeidimų, atsiradęs papildomas skystis gali atlaisvinti lęšius, kai kuriais atvejais, lęšiai gali netgi iškristi. Žinoma yra ir blogesnių jausmų nei mirksėti ir suprasti, kad iškrito kontaktinis lęšis, jau neminint nenumaldomo noro pasitrinti akis, kuris tik sustiprėja nešiojant lęšius.

Būkite atsargūs jei gamindami norite pasitrinti akis! Tai kas ir taip dirgina jūsų akis, gali jas dirginti dar labiau jei esate su kontaktiniais lęšiais. Būtinai nusiplaukite rankas jei pauostėte pipirus, naudojote aštrius ar kitokius ingredientus, kurie gali patekti jums į akis. Jei pajutote dirginimą, nedelsdami nusiplaukite rankas ir išsiimkite lęšius. Tiesiog sekite įprastą rutiną ir nepamirškite ko neturėtumėte daryti būdami su lęšiais.

Taigi, galima tvirtai teigti, kad maisto gaminimas su lęšiais niekuo nesiskiria nuo maisto gaminimo be lęšių. Iš tiesų, gali būti net kiek lengviau, nes akiniai kartais aprasoja atidarius karštą orkaitę. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo. Pas mus galite įsigyti jums labiausiai tinkančius lęšius. Nesvarbu ar kenčiate nuo sausų akių sindromo ar nešiojate lęšius ilgai jų neišsiimdami, ar negalite apsispręsti tarp dieninių ir mėnesinių lęšių, mes galime jums padėti.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti