Blog'as

Ar kada pagalvojote, kurie kontaktiniai lęšiai yra geriausi? Dieniniai ar mėnesiniai?

Ar kada pagalvojote, kurie kontaktiniai lęšiai yra geriausi? Dieniniai ar mėnesiniai?Kai kalbame apie akis ir regėjimą, suprantame, kad taupyti šiuo atveju nėra geras pasirinkimas. Jūs tikrai norite kontaktinių lęšių, kurie Jums tiks idealiai, kurie nemaišys jūsų gyvenimo būdui ir už kuriuos nereiks mokėti viso mėnesio atlyginimo. Kai kontaktinių lęšių pasirinkimas šių dienų rinkoje toks platus (prailginto nešiojimo, savaitiniai, mėnesiniai ir dieniniai kontaktiniai lęšiai), gali būti šiek tiek sunku nuspręsti, kuriuos lęšius turėtumėte išsirinkti.

Todėl nusprendėme palyginti du populiariausius kontaktinių lęšių tipus: dieninius ir mėnesinius kontaktinius lęšius. Aptarsime abiejų tipų lęšių privalumus, norėdami padėti jums išsirinkti lęšius, kurie atitiks jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

Charakteristika

Žymiausi gamintojai dažniausiai siūlo dieninius ir mėnesinius kontaktinius lęšius, tai reiškia, jog galite rasti tiek vienadienių, tiek mėnesinių aukščiausios kokybės lęšių. Rinkdamiesi kontaktinius lęšius, galite pasikliauti išskirtiniais pasiūlymais, kuriuose siūloma išskirtinė korekcija, nepriklausomai nuo nešiojimo laiko.

Patogumas

Galima teigti, kad šioje kategorijoje laimi dieniniai kontaktiniai lęšiai. Kadangi jūs galite pasirinkti kuriomis dienomis norite ir kuriomis dienomis nenorite nešioti lęšių, todėl nei vieno iš jų nenusipirksite veltui. Tiesiog galite įsidėti porą naujų lęšių ryte ir visą dieną nešioti juos pasimėgaudami. Taip pat nereikia rūpintis lęšių valymu ir laikymu kiekvieną naktį, nes dieninius lęšius tiesiog išsiimsite ir išmesite prieš eidami miegoti.

Higiena

Dieniniai kontaktiniai lęšiai yra higieniškesnis lęšių pasirinkimas, kadangi kasdien įsidedate naują porą. Tačiau, visada pravartu turėti papildomą porą dieninių kontaktinių lęšių, jei netyčia dienos bėgyje susikauptų per didelis baltymų kiekis. Bet, mėnesiniai kontaktiniai lęšiai gali būti taip pat higieniški, jei tinkamai juos valysite ir laikysite, taip kaip patarė jūsų okulistas. Laikydamiesi rutinos išlaikysite lęšius švarius ir atsikratysite bet kokių ant jų esančių bakterijų, išlaikydami juos švarius ir higieniškus.

Kaina

Nors turėsite įsigyti kontaktinių lęšių laikymo ir valymo priemonių tam, kad tinkamai prižiūrėtumėte savo mėnesinius lęšius, tačiau šio tipo kontaktiniai lęšiai dažniausiai yra šiek tiek pigesni nei dieniniai.

Komfortas

Neskaitant kelių faktorių, komforto lygis visiškai priklauso nuo kontaktinių lęšių nešiotojo. Dažniausiai sakoma, kad mėnesiniai lęšiai yra patogesni dėl to, kad jie ilgai drėkina akis, kas yra ideali ypatybė tiems lęšių nešiotojams, kurie kenčia dėl sausėjančių akių. Tačiau yra ir daugybė dieninių kontaktinių lęšių, kurie sukurti taip, kad suteiktų jums komforto jausmą.

Atsižvelgiant į prieš tai išvardintus faktus, vis tik yra tikrai sunku nuspręsti, kurie lęšiai, dieniniai ar mėnesiniai, laimi šioje kovoje, kadangi viskas priklauso nuo akių, kurioms skirti pasirinkti lęšiai. Kiekvienos akys yra unikalios, tai reiškia, kad jūsų regos specifika yra visiškai unikali. Todėl geriausia, prieš perkant lęšius, pasitarti su savo okulistu, kuris padės jums nuspręsti, kurie kontaktiniai lęšiai labiausiai tiks jūsų regai ir gyvenimo būdui.

Parašykite mums, kokius lęšius labiau mėgstate nešioti!

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti