Blog'as

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai: Jūs ir Jūsų akys nusipelnė maksimalaus komforto!

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai: Jūs ir Jūsų akys nusipelnė maksimalaus komforto!Palyginti neseniai atsiradę kontaktiniai lęšiai išpopuliarėjo labai sparčiai ir šiandien pelnytai gali būti tituluojami viena populiariausių regėjimo korekcijos priemonių. O technologijų pažanga lėmė, kad štai dabar turime itin plačias kontaktinių lęšių pasirinkimo galimybes, atitinkančias individualius poreikius. Maža to, ši regėjimo korekcijos priemonė atlieka ne tik pagrindinę savo funkciją – gerina regėjimą, bet ir estetinę. Na, o jei sieki didžiausio komforto, leisk spėti – nešioji vienadienius kontaktinius lęšius? Taip, taip, būtent šios rūšies lęšiai užtikrina aukščiausio lygio patogumą, yra sveikiausi akims ir reikalauja minimalių laiko sąnaudų.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai bus geriausias pasirinkimas, jei tu:

  • vertini komfortą;
  • brangini savo laiką;
  • gyveni itin dinamiškai;
  • daug keliauji;
  • dievini aktyvų laisvalaikį;
  • negali gyventi be vandens pramogų;
  • rūpiniesi savo akimis.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai: įspūdingas privalumų sąrašas

Sveikata svarbiausia! Jei prioritetą teiki akių sveikatai, tuomet neabejok ir rinkis vienadienius lęšius. Kodėl? Juos ryte įsidėsi, o vakare išmesi, tad užkirsi kelią patekti į akis infekcijai ir kitiems nepageidaujamiems dalykams.

Patogumas! Kuris gi iš mūsų nemėgsta patogumo? Vienadienius lęšius nešiojantiems nereikia lęšių valyti, dezinfekuoti. Maža to, vienkartiniai lęšiai garantuoja ir maksimalų komfortą dėl savo plonumo bei minkštumo.

Geriausias pasirinkimas alergiškiems žmonėms. Ilgiau panešiojus lęšius ant jų kaupiasi baltyminės apnašos ir kitokie nešvarumai. Bet... ant vienadienių lęšių šie blogiai nespėja prikibti, todėl alergiškiems ir itin jautrias akis turintiems žmonėms vienadieniai lęšiai bus geriausias sprendimas.

Gaiva kiekvieną dieną! Jei nešioji ilgalaikio nešiojimo kontaktinius lęšius, nesunkiai įvardysi skirtumus, koks jausmas įsidėti naujus lęšius ir koks dedantis bei nešiojant juos jau trečią ar net ketvirtą savaitę. Kontrastas didžiulis, tiesa?

Nuolat skubi, leki ir stokoji laiko? Tuomet paskubėk greičiau įsigyti ir vienadienius kontaktinius lęšius, jei jų dar nenešioji, ir sumažink kasdienių rūpesčių bagažą. Pamatysi, kiek laiko sutaupysi!

Taupomas ne tik laikas, bet ir piniginės išlaidos. Gal esi girdėjęs nuomonių, esą „vienadieniai lęšiai – brangus malonumas“. Bet ar tikrai toks brangus? Nešiojant šiuos lęšius nepatiriamos išlaidos, kurių reikalauja ilgalaikiam nešiojimui skirtų lęšių priežiūra.

Nepamainomi kelionėse! Gerai, jei keliaudamas miegi viešbučiuose, o ką daryti tiems, kurie apsistoja palapinėse, daug laiko praleidžia kelyje? Tokiose situacijose ilgalaikio nešiojimo lęšiai nebus tikslingas pasirinkimas, nes negalima tinkama higiena ir jų priežiūra. O vienadieniai lęšiai būtinai turėtų įsikurti tavo kelioniniame krepšyje – rytą įsidėsi, o vakare išmesi.

Vienadieniai kontaktiniai lęšiai bus geriausias pasirinkimas ir tada, jei lęšių nenešioji kasdien. Ilgesniam laikui (dviems savaitėms ar mėnesiui) skirti lęšiai tinkami nešioti kaip tik tiek, kiek nurodyta gamintojo. Ir nesvarbu, ar nešioji juos kasdien, ar kartais. Todėl tokie lęšiai, jei nenori jų nešioti kiekvieną dieną, atsieis gana brangiai. Vienadieniai – pats tas.

Ideali alternatyva akiniams sporto klube. Sutikime, sportuoti su akiniais patogumas menkas. Todėl sportuodamas pakeisk akinius vienadieniais lęšiais, o paskui juos tiesiog išmesk ir vėl puoškis akiniais. Ir patogu, ir akims sveika!

Merginoms ir moterims: Jūs galite turėti ilgus nagus! Ilgo nešiojimo lęšių valymui rekomenduojama trumpinti nagus, kad nepažeistumėte lęšio. O vienkartiniam nešiojimui skirtų lęšių valyti juk nereikia!

Taigi, vienkartinių lęšių privalumų sąrašas solidus, tiesa? Svarbu ir tai, kad net ir nešiojantiems lęšius, skirtus ilgalaikiam nešiojimui, rekomenduojame turėti bent vieną porą vienadienių lęšių. Sakysi, kam? Nenumatytiems atvejams. Juk pasitaiko, kad lęšis užkliudomas ir išsitepa, o tirpalo po ranka nėra, pasitaiko, kad lęšis iškrenta, suplyšta ir pan. Tokiais ekstra atvejais vienkartiniai lęšiai bus idealūs gelbėtojai.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti