Blog'as

Ar žinai, kas turi geriausią regą?

Ar žinai, kas turi geriausią regą?Veronikos Seider matymo "aštrumas" primena tarsi kokio fantastinio filmo siužetą. Veronikos regėjimas gerokai pranoksta įprastinio žmogaus regos galimybes. Jei vieni parašytą tekstą skaito ne tik prisimerkę, bet ir iš gana arti, tai Veronika gali matyti milžinišku atstumu.

Neeilinių gebėjimų turinti super moteris, Veronika Seider, gimė Vakarų Vokietijoje 1951 metais. Veronika, kaip ir visi kiti vokiečių vaikai, lankė mokyklą, vėliau įstojo į Štutgarto universitetą .

Visuomenė į Veronikos, vis dar studentaujančios universitete, gebėjimus dėmesį atkreipė 1972 metais, kai būtent šioje akademinėje bendruomenėje sužinojo apie jos neįprastas optines galimybes.

Universitetas, remdamasis savo tyrimų rezultatais, tvirtinino, kad Veronika gali matyti vienos mylios, t. y. 1,6 km, ir net didesniu atstumu.

Veronikos Seider super galia

Veronikos regėjimas išskirtinis. Lyginant su normalaus žmogaus, kuris smulkius objektus mato vos 20 pėdų atstumu, Veronika tokias smulkmenas gali matyti iš toliau negu mylia.

Veronika Seider gali matyti 20 kartų geriau negu statistinis žmogus.

Normalaus žmogaus akims būdingas 20/20 regėjimo aštrumas, kai tuo tarpu Veronikos akių aštrumas siekia beveik 20/2. Žmones ji gali lengvai atpažinti net iš labai toli (1 mylios atstumo), taip pat iš savo padėties iki jų gali išmatuoti santykinį atstumą.

Nors Veronika ir turi super regą, ji siekė savo svajonės – tapti dantų gydytoja Vakarų Vokietijoje. Pasirinkusi profesiją moteris pageidavo gyventi įprastą gyvenimą kaip normalus žmogus. Dėl šios priežasties ji norėjo likti nežinoma.

Ar jos rega paveldėta genetiškai ar įgyta - nėra žinoma. Iki šiol nėra žinomas nė vienas žmogus, kuris turėtų tokį stulbinantį regėjimą.

Veronikai priklauso rekordas, įtrauktas į pasaulio Gineso rekordų knygą, t. y. "už mažiausią įžiūrimą objektą".

Veronikos Seider gebėjimas matyti laikomas paranormalia žmogaus mįsle. Jos rega yra tokia aštri, kad pašto ženklo antrojoje pusėje galėtų parašyti ir aiškiai perskaityti 10 puslapių laišką. Veronika Štutgarto universiteto profesorių grupei parodė dar vieną savo sugebėjimą. Iš popieriaus lapo ji iškirpo skiautę, tiksliai atitinkančią jos nykščio dydį. Tada be jokio padidinamojo stiklo ji labai tvarkingai užrašė 20 eilučių eilėraštį.

Galbūt moteris turi puikią regos dovaną.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti