Blog'as

Kontaktiniai lęšiai ypatingai progai

Kontaktiniai lęšiai ypatingai progaiAkiniai ar kontaktiniai lęšiai yra paskutinis dalykas apie kurį norite galvoti organizuodamos savo vestuves. Mes tai puikiai suprantame, todėl paruošėme straipsnį, kuriuo galite vadovautis norėdamos mėgautis viena svarbiausių savo gyvenimo dienų.

Jeigu įprastai nedėvite kontaktinių lęšių, pasiruoškite iš anksto

Nuotakos, kurios įprastai dėvi akinius, savo vestuvių dieną rinksis kontaktinius lęšius. Vienadieniai lęšiai yra pats geriausias įmanomas pasirinkimas. Artėjant šventės pabaigai juos galite tiesiog išmesti. Prieš renkantis kontaktinius lęšius derėtų apsilankyti pas okulistą ir pasitikrinti savo akis. Kiekvieno žmogaus atveju situacija gali būti skirtinga, tad informacija apie regėjimą prieš perkant yra būtina. Nepamirškite, kad neprivalote pirkti lęšių pas okulistą, kuris tikrino jūsų akis. Galite užsisakyti ir pas mus – pasiūlysime geresnę kainą ir greitą pristatymą. Jeigu iki šiol neteko nešioti kontaktinių lęšių, pradėkite pratintis iš anksto.

Jeigu nešiosite akinius, derėtų žinoti keletą dalykų

Kai kurie žmonės be savo akinių būtų neatpažįstami. Tad jeigu akiniai yra jūsų įvaizdžio dalis ir planuojate būti su jais per vestuves, reikia atsižvelgti į keletą dalykų. Prieš pasirenkant suknelę, apsispręskite kokius akinius nešiosite. Besimatuojant suknelę viską suderinti bus kur kas lengviau, nes dėl vieno iš aksesuarų jau būsite tikra. Kadangi nešiojate akinius, tikriausiai puikiai žinote apie atsispindėjimą, kuris atsiranda, kai kuriose nuotraukose. Svarbu išsiaiškinti, ar tai gali tapti problema jūsų vestuvių nuotraukose. Kas norėtų išleisti pinigus fotografui ir likti nepatenkinti nuotraukomis? Norint išvengti šios problemos su savimi vertėtų pasiimti kontaktinių lęšių porą. Apsauga gėdos nedaro, o juk ir ši diena jums yra be galo svarbi.

Saugokitės atlikdamos makiažą

Nesvarbu, ar makiažu rūpinatės pati, ar šią užduotį paliekate kitam žmogui. Atliekant makiažą būtina saugoti kontaktinius lęšius. Svarbiausias taisyklė, kurios reikia laikytis, yra lęšių įsidėjimas prieš pradedant procedūrą. Net ir pati smulkiausia dalelyte, patekusi už kontaktinio lęšio, sukels diskomfortą. Taip pat reikėtų atsisakyti tušo, kuris pagamintas iš aliejaus. Be jau minėto diskomforto, toks tušas taip pat pablogina regėjimą.

Pasiruoškite ilgai dienai

Kadangi vestuvių diena tikrai prailgsta, iš anksto pasirūpinkite būtiniausiais dalykais. Stenkitės nedėvėti lęšių ilgiau negu rekomenduojama naudojimosi instrukcijoje. Jeigu manote, kad to išvengti nepavyks, pasiruoškite iš anksto. Per ilgas lęšių nešiojimas gali sukelti problemų. Kai leidžiamo laiko limitas artėja prie pabaigos, lęšius derėtų išsiimti. Jeigu ieškote lęšių, kuriuos galima pasikeisti per kelias minutes, vienadieniai yra puikus pasirinkimas. Nešiojant tokius lęšius visą dieną, vakare juos galima paprasčiausiai išmesti ir įsidėti naują porą. Taip galėsite toliau mėgautis švente. Nešiojant mėnesinius lęšius su savimi būtina turėti dėklą ir tirpinį jiems laikyti. Taip pat verta įsidėti atsarginę porą akinių bei vienadienių lęšių. Juk linksmybės gali tęstis iki paryčių. Taip pat vertėtų pasiimti buteliuką akių lašų. Jūsų akys už tai tik padėkos.

Suteikite savo akims šiek tiek daugiau atspalvio

Kai kurios nuotakos mėgsta naudoti spalvotus kontaktinius lęšius norėdamos paryškinti savo natūralią akių spalvą. Tokie lęšiai kaip Freshlook Colorblends yra tobulas priedas norint pridėti papildomą atspalvį akims. Tinkamai viską pasirinkus akys atrodys pritrenkiančiai. Jeigu norite dar labiau pabrėžti savo išvaizdą, yra nemažai skirtingų pasirinkimų. Freshlook Dimmensions paryškina natūralią akių spalvą. Tuo tarpu Expression colors rekomenduojame rinktis jeigu norite pakeisti akių spalvą. Šie lęšiai gali būti nešiojami net ir tų, kurioms nereikia akinių. Pasibandykite prieš vestuves tam, kad būtumėte tikros dėl savo išvaizdos, bei geros savijautos.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti