Blog'as

Akiniai nuo saulės. Kokius pasirinkti?

Akiniai nuo saulės. Kokius pasirinkti?Neapsisprendžiate kokios formos akinius turėtumėte pasirinkti? Sukūrėme gidą, kuris padės išsirinkti stilingus akinius nuo saulės. Kartais per mažas asortimentas gali erzinti, tačiau kas nutinka, kai pasirinkimas per platus? Skirtingų formų ir dydžių akinių nuo saulės tiek daug, kad kartais gali būti sunku išsirinkti tokius, kurie labiausiai jums tiktų. Norėdami jums padėti, sukūrėme skirtingų tipų akinių nuo saulės sąrašą.

Klasikiniai „Aviator“, kerintys katės akių formos akiniai – priklausomai nuo jūsų asmeninio skonio, esame tikri, kad rasite rėmelius, labiausiai atitinkančius jūsų asmenybę. Platus akinių nuo saulės pasirinkimas vyrams ir moterims, akiniai suteikiantys ne tik stilingą išvaizdą, bet ir apsaugą nuo UV spindulių.

Aviator

„Aviator“ stiliaus akiniai nuo saulės

Išskirtiniai dėl jų plonų metalinių rėmelių ir kaleidoskopinių, atspindinčių lęšių, „Aviator“ iš tiesų buvo sukurti pilotams tam, kad apsaugotų jų akis skrydžio metu. Tai tikriausiai vieni iš pirmųjų akinių nuo saulės, kurie taip išpopuliarėjo, iš karinės aprangos detalės tapo komercine stiliaus detale, po to kai 1937 m. „Ray-Ban“ sukūrė originalius „Aviator“. Šiais laikais beveik kiekvienas dizaineris savo kolekcijose pristato šio tipo lęšius. Jie yra lengvi, turi dvigubą arba trigubą akinių tiltelį ir lanksčias kojeles, kurios patogiai nugula už ausų. Nesenstantys ir universalūs, dažniausiai jie būna tris kartus didesni už akis todėl suteikia didžiausią apsaugą nuo UV spindulių.

Drugelio formos akiniai

Drugelio formos akiniai nuo saulės

Drugelio formos akiniai nuo saulės yra žaismingi, kaip galima spėti iš jų pavadinimo, jie sukurti atkartojant drugelio sparno formą. Rėmelių struktūra ir dydis gali būti skirtingi, tačiau dažniausiai jie yra platėjantys: jų vidinė pusė yra siauresnė, o išorinė platesnė. Šios formos akiniai nuo saulės išpopuliarėjo 2008 metais po to, kai „Prada“ pristatė savo drugelio formos akinių nuo saulės pritaikymą. Juos greitai pamėgo karališkųjų šeimų nariai, įžymybės ir madingi piliečiai. Tiems, kurie mėgsta itin didelius rėmelius, drugelio formos akiniai nuo saulės yra egzotiška ir linksma alternatyva klasikiniams rėmeliams.

Apvalus

Apvalūs rėmeliai

Išpopuliarėja dėl legendinio John Lennon, apvalios formos akiniai nuo saulės tapo mėgstamiausiu kultu ir yra nerūpestingumo stiliui pridedantys rėmeliai. Išpopuliarinti įžymybių, jie yra mėgstamiausi festivalių dalyvių ir aukštosios mados mylėtojų tarpe.

wayfarer

„Wayfarer“ stiliaus akiniai nuo saulės

„Ray-Ban“ yra žymus dėl „Aviator“ stiliaus akinių nuo saulės, tačiau ar žinojote, kad jie taip pat mums padovanojo „Wayfarer“ stiliaus akinius? Inovatyvus prekinis ženklas sukūrė šiuos pažangaus stiliaus akinius šeštame dešimtmetyje ir jie, kaip ir „Aviator“, išlaikė laiko išbandymus ir buvo imituojami beveik visų kitų žymių prekinių ženklų. Devintajame dešimtmetyje aktorė Audrey Hepburn šiuos rėmelius pavertė ikoniniais, kuomet nusifilmavo su jais filme „Pusryčiai pas Tifanį“ (angl. „Breakfast at Tiffany‘s“), tuomet tai tapo privaloma stiliaus detale moterims, einančioms pietauti, nors jie tapo populiarūs ir vyrų tarpe. Pažengusios liejimo technologijos „Wayfarers“ leido išsilaisvinti nuo tuo metu standartinio metalinio rėmelio ir pasiūlyti nešiotojams klasiškesnį dizainą. Rezultatas: tai vieni iš perkamiausių akinių nuo saulės istorijoje.

Kates akys

Katės akių formos akiniai nuo saulės

Iškart pridėkite savo išvaizdai rafinuotumo su šiais vintažinio stiliaus akiniais. Istoriškai siejami su šeštojo dešimtmečio įžymybėmis. Jų forma tinkama daugeliui veido formų ir galima rinktis nuo pašėlusiai ryškių iki švelnių ir gracingų. Rėmelis susiaurėja ir išsikiša viršuje atkartodamas katės akis, pridėdamas jūsų veido bruožams struktūriškumo.

Kvadratas

Kvadratiniai akiniai nuo saulės

Pabrėžkite savo veido bruožus su ryškiais kvadratiniais akiniais nuo saulės. Šie akiniai ne tik suteikia jums mistiškumo, tačiau tuo pačiu ir vieną iš geriausių apsaugų nuo saulės spindulių. Pozuokite ir pasirodykite kaip Miranda Presley (iš filmo „Ir velnias dėvi pradą“) su klasikiniais „Prada“ akiniais nuo saulės arba pasirinkite sportiškesnį įvaizdį su „policininkų“ rėmeliais.

Staciakampis

Stačiakampio formos akiniai nuo saulės

Stačiakampiai stiklai yra švelnesnis pasirinkimas, nei ekstravagantiški kvadratiniai rėmeliai, jie suteikia delikačius kampus jūsų veido bruožams, ypatingai apvalios formos veidams. Sportiški, retro, kasdieniai ir smailūs, stačiakampių rėmelių pasirinkimas yra universaliausias. Platesnius rėmelius galite išsirinkti iš nuostabių raštuotų dizainų arba galite pasirinkti plonesnius, monotoninius rėmelius.

Clubmaster

„ClubMaster“ stiliaus akiniai nuo saulės

Šio tipo akiniai retai sulaukia tiek dėmesio kiek ovalios ir apvalios formos akiniai, „ClubMaster“ akiniai turi išskirtinį rėminimo stilių, kuris išskiria juos iš kitų, su šiais akiniais nuo saulės tikrai išsiskirsite iš minios. Rėmelis dažniausiai yra tik ant lęšio viršaus ir pilnai neįrėmina viso lęšio.

Nors jie buvo padėti ant galinės sėdynės dėl kitų populiaresnių rėmelių, mes esame įsitikinę, kad šią vasarą šio stiliaus rėmeliai sugrįš su trenksmu. Aplenkite mada ir įsigykite tokius akinius nuo saulės jau dabar.

Oval

Ovalios formos akiniai nuo saulės

Ovalios formos akiniai itin lanksčiai pritaikomi įvairioms progoms. Galite juos dėvėti prie savo geriausio kostiumo arba prie kasdienių drabužių. Išsiskiriantys savo apvaliais rėmeliais, jie dažnai yra ilgesni ir siauresni, todėl patogiai uždengia visą akį taip suteikdami maksimalią akies apsaugą.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti