Blog'as

7 išradingi būdai panaudoti senus kontaktinių lęšių konteineriukus

7 išradingi būdai panaudoti senus kontaktinių lęšių konteineriukusJeigu nešioji kontaktinius lęšius, turbūt pastebėjai, kaip greitai prisirenka šūsnis panaudotų konteineriukų. Senų konteineriukų naudoti dar vieną ciklą negalima, tačiau nereiškia, jog juos reikia tiesiog išmesti. Štai 6 kontaktinių lęšių konteineriukų panaudojimo būdai:

1) Kelioninė papuošalų dėžutė

Lęšių konteineriukas, tai puiki vieta mažiems auskarams, žiedams ar dirbtinoms blakstienoms laikyti. O sandarus užsukimas apsaugos papuošalus nuo drėgmės.

2) Tablečių konteineriukas

Jei kasdien vartoji vaistus ar vitaminus, juos gali susidėti į lęšių konteineriuką. Taip tabletės nepasimes kišenėje, kuprinėje ar rankinuke. Tai puiki vieta susidėti aspiriną arba vaistus nuo skausmo ir nešiotis visuomet su savimi. ( Dėmesio: iš lęšių konteineriuko vaistus gali paimti vaikai )

3) Padažų dėžutė

Jeigu nešiesi pietus su savimi ir nenori temptis viso majonezo ar pomidorų padažo buteliuko, tuomet juos gali susidėti į lęšių konteineriuką.

4) Kelioninė kremo dėžutė

Keliaujant nesinori neštis visų losionų ar kremų buteliukų. Mažas porcijas galima susidėti tiesiog į lęšių konteineriukus taip taupant vietą lagamine.

5) Burnos skalavimo skysčio dėžutė

Jei neplanuotai suvalgei burgerį su svogūnais pietų metu - lęšių konteineriukas su burnos skysčiu tave gali išgelbėti.

6) Ausų kištukų konteineriukas

Ar nepabosta kiekvieną kartą ieškoti, kur padėti ausų kištukai? Lęšių konteineriukas tai puiki vieta laikyti ausų kištukus. Taip pat apsaugos juos nuo dulkių.

7) Ausinių dėžutė

Jei naudoji "Earbud" stiliaus ausines, turbūt žinai kaip lengvai jos gali susipinti ar pasimesti kuprinėje. Lęšių konteineriukas apsaugos jas nuo dulkių ir pažeidimų.

Šaltinis: coopervision.com
 

Žinai daugiau būdų? Parašyk mums!

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti