Blog'as

Išbandykite "AIR OPTIX COLORS Color Studio" programėlę

Išbandykite Ar kada pagalvojote, kaip atrodytumėte turėdama kitokią akių spalvą? Ar jums įdomu kaip atrodytumėte su spalvotais lęšiais? Jei taip, tuomet turite išbandyti „AIS OPTIX COLORS Color Studio“ programėlę! Ja lengva ir smagu naudotis!

Kaip naudotis programėle

Pirmiausiai, apsilankykite „AIR OPTIX COLORS Color Studio“ ir paspauskite auksinės spalvos mygtuką su užrašu „Start Play“. Tuomet jus nukreips į „AIR OPTIX COLORS Color Studio“. Galite išbandyti dvylika nuostabių lęšių atspalvių, kuriuos siūlo „AIR OPTIX“. Spauskite „Start Playing“ ir pradėkite savo virtualius pokyčius.

Toliau, nuspręskite ar lęšius pritaikysite sau ar išbandysite juos su vienu iš „AIR OPTIX COLORS“ siūlomų modelių. Rekomenduojame juos išbandyti sau. Galite panaudoti savo autoportreto nuotrauką, kurią jau turite telefone, vieną iš savo „Facebook“ profilyje esančių nuotraukų arba tiesiog telefonu pasidaryti nuotrauką ir panaudoti ją (jei dėvite akinius, prieš fotografuodamiesi juos nusiimkite).

Tada įsitikinkite, kad nuotrauka, kurią pasidarėte, tinkamai įsikėlė į nuotraukų skyrelį. Galite pataisyti savo akių ar lūpų dydį, jei kompiuteris netinkamai juos išmatavo ir pakoregavo jų matmenis.

Tuomet, pasirinkite jums labiausiai patinkančią kontaktinių lęšių spalvą ir išbandykite! Jei atrodo, kad lęšiai užsideda netinkamai, grįžkite atgal ir pakoreguokite akių dydį. Galite pasirinkti iš subtilių pilkos, mėlynos, šviesiai rudos, medaus, rudos ar žalios spalvos lęšių. O jei norite kažko ryškesnio, galite pasirinkti iš ryškių spalvų: sidabrinės, spindinčios mėlynos, brangakmenio žalios, turkio, safyro ar ametisto spalvų lęšių.

Nesate tikra, kuri spalva labiausiai jums tinka?

Paspauskite mygtuką „Expert pick“ ir „AIR OPTIX“ parinks jums lęšių spalvą, kuri jų manymu labiausiai tinka prie jūsų odos atspalvio. Keičiant akių spalvą jums gali prireikti ir visiškai naujo makiažo. „AIR OPTIX“ pagalvojo ir apie tai! Viskas ką jums reikia padaryti, tai pereiti į skyrelį „Customize your look“, kuriame galite pasirinkti jums patinkantį makiažą. Išbandykite jau dabar!

Nuoroda į AIR OPTIX COLORS Studio. Jei turite “Iphone”, galite išbandyti iOs programėlę.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti