Blog'as

4 patarimai, kaip išlaikyti geresnį regėjimą intensyviai naudojantis išmaniaisiais įrenginiais

4 patarimai, kaip išlaikyti geresnį regėjimą intensyviai naudojantis išmaniaisiais įrenginiaisŠiandien nesvarbu ką bedarytume, ar dirbame ar ilsimės, neapsieiname be išmaniojo telefono. Šie įrenginiai labai greitai tapo populiarūs visame pasaulyje per labai trumpą laikotarpį ir dabar tai ir priemonė be kurios neįsivaizduojame savo gyvenimo, negalime išsiversti nei dirbdami, nei bendraudami. Nėra abejonių, išmanieji įrenginiai labai palengvina mūsų gyvenimą dėl įvairių naudingų funkcijų, kurias naudojame kasdien, tačiau labai svarbu kontroliuoti savo įpročius, nes praleidžiame per daug laiko akis įbedę į ekranus. Pateikiame jums šią atmintinę, kad jūs prisimintumėte kaip elgtis su telefonais, kad jie mažiau kenktų jūsų regėjimui.

Mirksėkite

Labai svarbu naudojantis išmaniaisiais įrenginiais nepamiršti...mirksėti! Žiūrint į ekraną įdėmiai ilgą laiką akys labai pavargsta, išsausėja, ima skaudėti. Tai gali būti ne tik nemalonu, bet ir išties skausminga, tačiau reguliarus mirksėjimas šią būseną gali palengvinti. Jei vis tik jaučiate, kad akyse trūksta drėgmės, įsilašinkite kelis akių lašiukus.

Padidinkite šriftą

Tai padaryti lengva ant bet kurio išmaniojo įrenginio. Akims tai labai palengvins darbą nes nebereikės koncentruoti dėmesio į smulkų tekstą. Atverkite nustatymo parametrus telefone ir nustatykite didesnį šriftą jau dabar. Nelaukite kol pamiršite!

Žiūrėkite į ekraną akių lygyje

Labai dažnai akių nuovargį sukelia išmanieji telefonai, nes žmonės labai dažnai į ekraną žiūri iš nepatogių padėčių, tuo tarpu šriftas yra smulkus, o ekrano fonas ryškus ir tai sukelia labai didelį diskomfortą akims. Jei sėdėsite taisyklingai ir telefoną laikysite akių lygyje, krūvis akims bus mažesnis, nuovargis tai pat sumažės.

Reguliariai lankykitės pas akių gydytoją

Šis patarimas yra naudingas visiems, nesvarbu ar naudojate telefoną dienos metu dažai ar tik retkarčiais esant reikalui paskambinti. Atlikti akių patikrą labai svarbu, nes tik tuomet galite iš anksto pastebėti problemas ir užkirsti joms kelią. Žmonėms vyresniems nei 40 metų rekomenduojama akis pasitikrinti 1-2 kartus per metus.

Tikime, kad šie patarimai jums padės ir jūs išmoksite saugoti savo akis naudodamiesi išmaniaisiais įrenginiais.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti