FreshKon Color Fusion

KAINA: 19.97 €
Kairė akis
Dešinė akis
Stiprumas
Spalva
Kiekis
19.97 €
Stiprumas
Spalva
Kiekis
19.97 €
Jau lengva save atrasti iš naujo FreshKon COLOR FUSION kontaktinių lęšių dėka. Atrask savo spalvą ir atgaivink žvilgsnį bet kur ir bet kada. Pasirinkęs iš 9 natūraliai atrodančių spalvų, gali tapti jausmingu ir romantišku, o gal žaviu ir viliojančiu arba tiesiog madingu. FreshKon COLOR FUSION suteikia šį malonumą. Tiems, kurių regėjimas puikus yra kontaktiniai lęšiai ir be dioptrijų. Taigi, ar Jūs pasiruošęs svaiginantiems pokyčiams?

Sky Blue ir Cool Green spalvotų kontaktinių lęšių turime vietoje. Kitos spalvos užsakomos (užsakymas gali trukti apie 1 mėnesį).

Galimos FreshKon Color Fusion lęšių spalvos:
Lesiu spalvos


Dėmesio! Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai ne tik keičia ar paryškina akių spalvą, bet yra itin komfortiški, visgi ne visuomet jų nešiojimas yra sklandus. Negalime garantuoti, kad Jūsų pasirinkti kontaktiniai lęšiai tiks konkrečiai Jums. Todėl negalime prisiimti atsakomybės, jei spalvoti kontaktiniai lęšiai kelia diskomfortą, slankioja akyje ar tiesiog nepateisina Jūsų lūkesčių. Primename, kad kontaktiniai lęšiai yra parenkami kiekvienam klientui individualiai, o nešiojimo patogumas priklauso nuo to, ar pasirinkti lęšiai tinka būtent Jūsų akims.

Taip pat akcentuojame, jog spalvotuose lęšiuose yra tam tikras dažų sluoksnis, galintis dengti dalį vyzdžio, o tai suponuoja regėjimo lauko ribotumą, galite matyti šešėlius ir pan. Nenustebkite ir nemanykite, kad spalvoti lęšiai Jums netinka. Nebūtinai. Akiai reikia prie to prisitaikyti. Daugeliu atvejų tai pavyksta, bet yra žmonių, kurių akims su tokiu matymu apsiprasti nesiseka.Lęšiukas.lt garantuoja, kad FreshKon Color Fusion lęšiai yra lygiai tokie patys, kokius galite įsigyti Optikoje. FreshKon Color Fusion lęšius tiekia oficialus Johnson&Johnson atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas:
Oculus
Tipas:
Spalvoti mėnesiniai lęšiai
Nešiojimo rėžimas:
Dieninis
Pakuotėje:
2 vnt.
Diametras:
14.2
Bazinė kreivė:
8.6
Stiprumas:
-6.00 D iki 0.00 D
Vandens sudėtyje:
55%
Medžiaga:
Hema Copolymer
Spalva:
Sky Blue, Cool Green, Misty Grey, Groovy Green, Baby Aqua, Hippie Chestnut, Warm Hazel, Perky Bron, Romantic Violet
Gamintojo puslapis:
http://www.freshkon.com/country/singapore/colors-fusion.htm
Pristatymo laikas:
Sky Blue ir Cool Green per 1-3 darbo dienas, kitos spalvos per 1-2 mėn.
Nuolaidos
Kiekis
Kaina/vnt.
Kaina
Sutaupote
2 vnt.
9.99 €
19.97 €
4 vnt.
8.49 €
33.97 €
5.97 €
6 vnt.
7.48 €
44.87 €
15.04 €
Atsiliepimai
Būk pirma(s). Parašyk atsiliepimą.
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti