Precision UV

KAINA: 11.15 €
Kairė akis
Dešinė akis
Stiprumas
Bazinė kreivė
Kiekis
11.15 €
Stiprumas
Bazinė kreivė
Kiekis
11.15 €
Atsiprašome, ši prekė nebegaminama. Prašome susisiekti telefonu.

DĖMESIO! Šie kontaktiniai lęšiai daugiau nebegaminami, todėl prieš užsakydami parašykite mums el. paštu [email protected] ir mes patikrinsime ar tokia pozicija yra sandėlyje. "Precision UV" lęšių likęs kiekis:

-5.00 (bazinė kreivė 8.7) 1vnt.
-7.00 (bazinė kreivė 8.4) 2vnt.


REKOMENDUOJAME: Kadangi "PRECISION UV" kontaktiniai lęšiai nebegaminami, rekomenduojame išbandyti analogiškų parametrų "FREQUENCY 55 ASPHERIC" kontaktinius lęšius. 

Asferinio dizaino kontaktiniai lęšiai skirti jautrioms akims. Ultravioletiniai spinduliai, iš atmosferos patenkantys ant žemės paviršiaus, ne tik skatina odos įdegį ar nudegimą, bet taip pat gali neigiamai veikti akis. Asmenis, daug laiko praleidžiančius saulėje, labiau veikia žalingi ultravioletiniai spinduliai.

Su Precision UV® kontaktiniais lęšiais akys bus apsaugotos. Jie gaminami pagal technologiją, kurios esmė – iki 90 procentų neutralizuoti žalingus UV spindulius, patenkančius į akis. Derindami kontaktinius lęšius Precision UV® su akiniais nuo saulės, visiškai apsaugosite akis nuo žalingo poveikio, nesvarbu, kur bebūtumėt – gryname ore, teniso kortuose, golfo kursuose ir pan. Nebūsite prisimerkę ir sustiprinsite visapusišką regėjimo aštrumą. Šiuose kontaktiniuose lęšiuose yra netgi 74 % vandens. Precision UV pasižymi aukštu paviršiaus drėgnumu, kas užtikrina optimalų komfortą ir atsparumą baltyminėms apnašoms. 

Dėmesio: ultravioletinius spindulius sugeriantys kontaktiniai lęšiai ne visiškai uždengia akis ir plotą apie jas, todėl jų negalima nešioti vietoj ultravioletinius spindulius sugeriančių akinių nuo saulės. Ir toliau nešiokite Jums skirtus ultravioletinius spindulius sugeriančius akinius.

PASTABA: ilgalaikis ultravioletinių spindulių poveikis yra vienas iš kataraktos rizikos veiksnių. Ultravioletinių spindulių poveikis priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, aplinkos sąlygų (aukščio virš jūros lygio, geografinės padėties, debesuotumo) ir asmeninių veiksnių (buvimo lauke laiko bei pobūdžio). Ultravioletinius spindulius sugeriantys kontaktiniai lęšiai padeda apsisaugoti nuo žalingų UV spindulių. Tačiau iki šiol nėra atlikta jokių klinikinių tyrimų, kurie patvirtintų, kad ultravioletinius spindulius sugeriančių kontaktinių lęšių nešiojimas sumažina kataraktos ar kitų akių negalavimų atsiradimo riziką. Jei pageidaujate smulkesnės informacijos, pasikonsultuokite su akių specialistu.
 

Nuolaidos
Kiekis
Kaina/vnt.
Kaina
Sutaupote
1 lęšis
11.15
11.15 €.
2 lęšis
10.65
21.29 €.
1.01 €.
3 lęšis
10.14
30.41 €.
3.04 €.
4 lęšis
9.92
39.68 €.
4.92 €.
5 lęšis
9.27
46.34 €.
9.41 €.
6 lęšis
9.17
55.03 €.
11.87 €.
Atsiliepimai
Būk pirma(s). Parašyk atsiliepimą.
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti