OPTI - FREE PureMoist 90ml.

KAINA: 7.24 €
Kiekis
7.24 €
OPTI - FREE PureMoist tirpalas skirtas silikono - hidrogelio minkštųjų kontaktinių lęšių priežiūrai. Ilgai trunkančiam lęšių drėkinimui ir komfortui užtikrinti.
OPTI - FREE PureMoist užtikrina išskirtinį lęšių drėkinimą iki 16val. nešiojimo. OPTI - FREE PureMoist drėkinimo sistema apgaubia ir drėkina lęšio paviršių suteikdama kontaktinių lęšių nešiotojui komfortą visą dieną – nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro.
Kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas, skirtas lęšių:
  • Skalavimui
  • Baltyminių apnašų ir lipidų šalinimui
  • Apsaugai prieš baltymų ir lipidų kaupimąsi
  • Dezinfekavimui
Kai kurie silikono hidrogelio kontaktiniai lęšiai (pvz. Air Optix Aqua) turi pastovią plazminę apsaugą skirtą nuolatiniam kontaktinio lęšio paviršiaus drėkinimui palaikyti. Tokie lęšiai yra ne tik nuolatos drėkinami, bet ir geriau apsaugoti nuo apnašų kaupimosi.

Net ir tie kontaktiniai lęšiai, kurie neturi paviršiaus apsaugos gali būti labiau drėkinami ir daugiau apsaugomi nuo lipidų apnašų naudojant OPTI - FREE PureMoist tirpalą su unikalia HydraGlyde drėkinimo sistema. Ši aktyvi medžiaga lieka ant lęšio paviršiaus , užtikrindama sklandų ilgai trunkantį lęšio drėkinimą, bei mažina lipidų nuosėdas.

OPTI - FREE PureMoist dėka yra įmanoma padaryti taip, kad lęšiai būtų maksimaliai drėkinami ir apsaugoti nuo lipidų.

Idealus kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas privalo būti efektyvus bet tuo pačiu ir saugus valiklis bei dezinfekantas – turi būti pakankamai stiprus, kad nuvalytų apnašas ir sunaikintų kenksmingą mikroflorą.

Daugiafunkcinių dezinfekuojančių tirpalų gamintojai yra įpareigoti sukurti tirpalą, kuris ne tik efektyviai šalintų baltymus, bet ir apsaugotų nuo lipidinių apnašų formavimosi.
Lęšiukas.lt garantuoja, kad OPTI - FREE PureMoist 90ml. tirpalas yra lygiai toks pat, kokį galite įsigyti Optikoje. OPTI - FREE PureMoist 90ml. tirpalą tiekia oficialus Alcon atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas:
Alcon
Tipas:
Lęšių tirpalas
Tūris:
90 ml.
Konteineriukas:
Yra
Sunaudoti:
Per 2 mėn.
Gamintojo puslapis:
http://www.opti-free.com/puremoist-contact-solution.aspx
Pristatymo laikas:
1 - 3 darbo dienos
Nuolaidos
Kiekis
Kaina/vnt.
Kaina
Sutaupote
1 vnt.
7.24 €
7.24 €
2 vnt.
7.10 €
14.19 €
0.29 €
Atsiliepimai
Būk pirma(s). Parašyk atsiliepimą.
RAŠYTI ATSILIEPIMĄ
Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti