Blog'as

Spalvoti kontaktiniai lęšiai pagal plaukų spalvą

Spalvoti kontaktiniai lęšiai pagal plaukų spalvąNorite įsigyti spalvotus kontaktinius lęšius? Leiskite mums padėti jums išsirinkti geriausią variantą, kuris padės suderinti jūsų akių ir plaukų spalvas.
Lęšiukas.lt siūlo populiariausių prekinių ženklų, tokių kaip „FreshLook“, „Acuvue“, „Air Optix“ ir „Expressions Colors“, platų spalvotų lęšių asortimentą. Be to, siūlomas pasirinkimas leidžia jums įsigyti spalvotus kontaktinius lęšius be recepto, jei jums jų reikia vien tik dėl kosmetinio naudojimo.
Tokie kontaktiniai lęšiai kaip „Air Optix Colors“ ir „FreshLook Colorblends“ turi unikalius spalvų susiliejimo ypatumus, kurie išryškina jūsų akių spalvą, prisiderina prie jūsų natūralaus akių spalvos gradiento. Taip jums suteikiamas subtilus ir natūraliai atrodantis akių spalvos pakeitimas. Jei norite ryškesnės spalvo, jums geriau rinktis spalvotus lęšius iš „FreshLook Colours“ arba „Expressions“, kurie siūlo ryškiai matomus pakeitimus ir matines spalvas tam, kad išryškėtų jūsų akys. „1 Day Acuvue Define“ kontaktiniai lęšiai pridės jūsų akims gilumo, galite rinktis „Sparkle“ arba „Shimmer“, priklausomai nuo to, kokio norite efekto. Su spalvotais kontaktiniais lęšiais, galite patys pasirinkti savo akių spalvą, kuri papildys jūsų išvaizdą.

Kokie spalvoti kontaktiniai lęšiai labiausiai tinka šviesiaplaukėms?

Iš tiesų šviesiaplaukėms tinka daugelis akių spalvų, ši plaukų spalva padeda akių atspalviams atrodyti dar gyviau. 
Populiariausi yra mėlynos spalvos kontaktiniai lęšiai, tiek šviesi, tiek tamsi mėlyna spalva atrodo skvarbesnė, kuomet derinama prie šviesių plaukų. Mėlynos akys visada yra populiarios, o ši kombinacija gali sukelti daugybę pavydo. Šviesiai žali kontaktiniai lęšiai yra dar viena spalva tinkanti šviesių plaukų savininkėms, suteikianti lengvesnę išvaizdą, kuri ypač efektyvi turint šviesią ar smėlio atspalvio odą. Tokia išvaizda efektyvesnė su šviesiai žalia spalva, nei su tamsesniais atspalviais. Alternatyvus pasirinkimas galėtų būti violetiniai kontaktiniai lęšiai, ši neįprasta spalva suteikia dailią ir šiek tiek mistišką išvaizdą, kuri tikrai atkreips praeivių dėmesį.

Kokios spalvos kontaktiniai lęšiai labiausiai tinka raudonplaukėms?

Tikriausiai geriausia spalva tinkanti prie bet kokios raudonos spalvos atspalvio - žalia. Kontrastas tarp dviejų atspalvių yra jaudinantis ir tikrai padės išryškinti jūsų akis. Bet kurio atspalvio žalia tinka prie raudonų plaukų, nors tamsesni atspalviai labiau tinka prie šviesesnių raudonų plaukų, o šviesiai žalia labiausiai tinka prie tamsesnių raudonos atspalvių. Kitas pasirinkimas gali būti mėlyni lęšiai, jei nenorite rinktis žalios spalvos lęšių, mėlyna taip pat suteikia ryškų kontrastą.

Kokios spalvos kontaktiniai lęšiai labiausiai tinka brunetėms?

Kol daugelis duotų patarimų buvo susiję su kontrastinėmis spalvomis, rudi plaukai atrodo puikiai su tamsiai rudais kontaktiniais lęšiais. Rudi atspalviai puikiai dera tarpusavyje ir suteikia natūralią ir efektyvią išvaizdą. Nenuostabu ir tai, kad šią natūralią išvaizdą galima gauti ir su šviesiai rudais kontaktiniais lęšiais. Šviesiai rudos akys nuostabiai išsiskiria su tamsiais plaukais, ir tinka prie bet kokio odos atspalvio. Taip pat galima pasirinkti ir labai šviesią spalvą, taip sukuriant labiau neįprastą rudų plaukų ir mėlynų akių kombinaciją, ir tokia audringa išvaizda tikrai neliks nepastebėta (gerąja prasme).

Kokios spalvos kontaktiniai lęšiai labiausiai tinka prie tamsių plaukų?

Kaip ir šviesiaplaukėms, tamsių plaukų savininkėms tinka beveik bet kuri akių spalva, spalvotų kontaktinių lęšių atspalvis padės jums išryškinti akis nepriklausomai nuo to, kokia yra jūsų spalva. Nuostabi kombinacija yra violetinės akys ir juodi plaukai, taip jos išsiskiria unikaliu būdu. Jei jums patinka toks dėmesys, tada nesvarbu, nuspręsite pasirinkti šviesų ar tamsų atspalvį, tokios spalvos sukuria įvaizdį, kuris priverčia atsisukti. Mėlyna ir žalia gali sukurti panašų efektą ir yra populiarus juodaplaukių pasirinkimas, o labai tamsūs kontaktiniai lęšiai sukurs darnią išvaizdą, kuri atrodys itin mistiškai.

Kad ir kokią spalvą pasirinktumėte, būtinai pasitikrinkite akis ir gaukite receptą iš savo okulisto, jei manote, kad jums jo reikia. Taip žinosite ar jūsų akims tinka spalvoti kontaktiniai lęšiai, taip pat žinosite savo tikslius duomenis, pirkdami receptinius kontaktinius lęšius.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti