Blog'as

Ar gali kontaktinių lęšių nešiojimas būti dar patogesnis?

Ar gali kontaktinių lęšių nešiojimas būti dar patogesnis?Jei nesenai pradėjai nešioti kontaktinius lęšius, tikriausiai jautiesi kaip per medaus mėnesį? Ir tikiesi, jog taip bus visą laiką? Deja laikas nestovi, gyvenimas keičiasi ir tavo akių priežiūros rutina turėtų prisitaikyti prie tavo gyvenimo stiliaus. Paklausk savęs: Ar tavo kontaktiniai lęšiai tikrai patogūs?

Viena dažniausiai pasikartojančių problemų - tai akių sausumas. Akių lašiukai šią problemą dažniausiai pašalina akimirksniu, tačiau jei tai kartojasi pastoviai - tai signalas, kad kažkas negerai. Tai kaip galvos skausmas, kai tu esi pavargus, parecetamolis padės, tačiau problemos neišspręs. Tas pats yra su akių lašiukais. Jie tik panaikina simptomus, tačiau neišspręndžia pačios problemos. Niekas neturėtų tavęs versti nešioti kontaktinius lęšius jei su jais jautiesi nepatogiai. Šiandien yra daugybė gamintojų siūlančių lęšius iš įvairių medžiagų. Tereikia tik surasti geriausiai tinkančius.

Dirbant viršvalandžius?

Jei netikėtai užklupo daugybė darbų ir tenka prie kompiuterio prasėdėti viršvalandžius, akys gali pasidaryti sausos bei jautrios. Pasitark su savo akių daktaru. Galbūt jis pasiūlys pabandyti vienadienius ar mėnesinius prailginto nešiojimo lęšius.

Pasilpusios akys?

Mūsų rega per laiką gali keistis. Net jeigu tas pasikeitimas labai mažas ir nepastebimas, tačiau ilgesniu laikotarpiu tai gali būti priežastis, kodėl su lęšiais nesijauti 100% patogiai. Todėl yra labai svarbu, bent kartą per du metus pasitikrinti akis (nors daugelis rekomenduoja kartą per 6 mėnesius). Taip būsite tikri, kad jūsų rega gera, o lęšiai parinkti patys geriausi.

Makiažas?

Kartais kontaktiniai lęšiai gali pasidaryti nepatogūs vien dėl to, jog pakeitėte akių makiažą. O makiažas per ilgesnį laiką gali pradėti dirginti akis. Taip pat nepamirškite, jog makiažas irgi gali turėti galiojimo datą.

Rūpinkitės savo akimis ir taip užtikrinsite maksimalų komfortą nešiojant kontaktinius lęšius.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti