Blog'as

Išgyvenimo festivaliuose gidas (kontaktinių lęšių nešiotojams)

Išgyvenimo festivaliuose gidas (kontaktinių lęšių nešiotojams)Jau neužilgo prasidės festivalių sezonas. Todėl, jei šią vasarą ruošiatės juose dalyvauti ir daug laiko praleisti tyrame lauke, verta įsitikinti, kad turite viską ko reikia tam, kad galėtumėte mėgautis nauja patirtimi. Todėl pateikiame geriausius patarimus kontaktinių lęšių nešiotojams besirengiantiems į festivalius.

1. Pereikite prie vienadienių lęšių

Kaip žinoma, festivaliai ne pati higieniškiausia vieta, tačiau tai ne priežastis, kodėl neturėtumėte nešioti kontaktinių lęšių. Jei esate pratę nešioti mėnesinius kontaktinius lęšius, palaikyti juos švarius ir kas naktį juos išsiimti, rekomenduojame jums pasitarti su savo okulistu dėl mėnesinių lęšių pakeitimo į vienadienius lęšius. Dėl to, kad vienadienių lęšių nereikės kas naktį išsiimti, neteks jaudintis, kad, kol miegosite, turite juos išlaikyti saugiai ir kuo toliau nuo purvo. Be to, reikėtų pasiimti daugiau lęšiu nei turėtų prireikti savaitgaliui, tuo atveju jei netyčia pažeistumėte ar pamestumėte lęšį - turėtumėte atsarginį.

2. Pasiimkite lęšių dėkliuką

Atrodytų keista, pasiimti lęšių dėkliuką pakeitus mėnesinius lęšius į vienadienius, tačiau turėti kur išsivalyti lęšius, jei kas į juos pakliūtų tikrai naudinga. Užteks tik trupučio skysčio dėkliuke tam, kad būtumėte įsitikinę, jog esate pasiruošęs visiems nenumatytiems atvejams. Taip pat turėtumėte su savimi turėti antibakterinio gelio tam, kad jūsų rankos būtų tikrai švarios prieš pradedant dėtis lęšius. Tačiau, būkite atsargūs ir prieš imdami į rankas lęšius įsitikinkite, kad gelis nuo rankų visiškai nudžiūvo.

3. Nepamiškite gerti daug vandens

Saulė ir alkoholiniai gėrimai iš tiesų gali turėti didesnį poveikį jūsų akims, nei galite pagalvoti. Pasireiškus dehidratacijai akys gali greitai išsausėti, gali pradėti jas niežtėti, o po kiek laiko jas gali pradėti dirginti. Tai galima greitai pakeisti su akių lašais, kurie sudrėkins jūsų akių paviršių, tačiau pirma įsitikinkite ar akių lašai tinkami naudoti, kol esate su kontaktiniais lęšiais. Norėdami visiškai išvengti dehidratacijos, pasistenkite per dieną išgerti bent 8 stiklines vandens. Festivalyje vandens buteliukus turėtų pardavinėti kiekvienoje maisto ir gėrimų pardavimo vietoje, todėl įsitikinkite, kad visuomet turite prie savęs buteliuką vandens.

4. Saugokitės nuo saulės

Tikimės, kad festivalio metu oras bus puikus ir bus daug saulės, tačiau tai taip pat reiškia, kad turite būti tam pasiruošę. UV spinduliai gali paveikti jūsų akis, taip pat, kaip ir jūsų odą, todėl nepamirškite turėti ne tik nuo saulės apsaugantį losjoną kūnui, tačiau ir gerus akinius nuo saulės. Daugelis kontaktinių lęšių taip pat suteikia nedidelę apsaugą nuo UV spindulių, tačiau tik labai nedidelę ir tikrai nepakeičia apsaugos, kurią suteikia tinkami akiniai. Todėl dėvint akinius nuo saulės ir nuo UV spindulių apsaugančius kontaktinius lęšius padvigubinsite apsaugą ir būsite užtikrintas, kad jūsų akys saugios.

5. Pasiimkite su savimi kelioninį rinkinį

Kelioniniai kontaktinių lęšių rinkiniai užtikrina, kad esate puikiai pasiruošęs ir turite su savimi viską, ko gali prireikti vienoje vietoje. Rinkinys neužims per daug vietos jūsų kuprinėje ir, jei reikės, festivalyje jį galėsite nešiotis su savimi.

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti