BLOG'as

Hidrogelio ar silikono hidrogelio lęšiai? Kurie geresni?

Silikono hidrogelio lęšiaiSilikono hidrogelis ir hidrogelis tai dvi labai populiarios medžiagos, naudojamos kontaktinių lęšių gamyboje. Kadangi šie du medžiagų tipai neretai sukelia daug klausimų, toliau pateiksime informaciją, kurie lęšiai labiau tinka jums.

Visi minkšti kontaktiniai lęšiai yra gaminami iš formuojamosios plastikinės medžiagos. Pasirinkto plastiko sudėtis gali būti įvairi, tokiu būdu sukuriamas skirtingas jausmas ir komforto lygis, kuris priklauso nuo lęšių nešiotojo.

Hidrogelio ir silikono hidrogelio lęšiai yra minkšti lęšiai sukurti iš plastiko medžiagų. Tai sugeriamoji medžiaga (adsorbentas) todėl drėkinama vandeniu arba tirpalu išlieka minkšta, tačiau džiūdama kietėja. Silikonas tai medžiaga iš gelio konsistencijos, kurioje yra silikono, taip pat ir deguonies, anglies ir kitų elementų. Tai itin lanksti medžiaga, todėl puikiai tinkama ne tik lęšių gamybai, bet ir kitų medicininių produktų tokių, kaip implantų arba vamzdelių, gamybai.

Ar kada pagalvojote, kurie kontaktiniai lęšiai yra geriausi? Dieniniai ar mėnesiniai?

Toriniai lęšiaiKai kalbame apie akis ir regėjimą, suprantame, kad taupyti šiuo atveju nėra geras pasirinkimas. Jūs tikrai norite kontaktinių lęšių, kurie Jums tiks idealiai, kurie nemaišys jūsų gyvenimo būdui ir už kuriuos nereiks mokėti viso mėnesio atlyginimo. Kai kontaktinių lęšių pasirinkimas šių dienų rinkoje toks platus (prailginto nešiojimo, savaitiniai, mėnesiniai ir dieniniai kontaktiniai lęšiai), gali būti šiek tiek sunku nuspręsti, kuriuos lęšius turėtumėte išsirinkti.

Todėl nusprendėme palyginti du populiariausius kontaktinių lęšių tipus: dieninius ir mėnesinius kontaktinius lęšius. Aptarsime abiejų tipų lęšių privalumus, norėdami padėti jums išsirinkti lęšius, kurie atitiks jūsų poreikius ir gyvenimo būdą.

Toriniai lęšiai

Toriniai lęšiaiTikriausiai esate girdėję, kad toriniai lęšiai yra kontaktiniai lęšiai skirti žmonėms turintiems astigmatizmą, tačiau kas tai yra ir kaip jie padeda? Šiame straipsnyje rasite visą informaciją, kaip įsidėti kontaktinius lęšius ir kaip jie veikia, taip pat į ką reikėtų atkreipti dėmesį prieš juos įsigyjant.

Kas yra toriniai kontaktiniai lęšiai?

Toriniai kontaktiniai lęšiai yra lęšiai turintys tam tikrą formą. Standartiniai kontaktiniai lęšiai turi sferinį paviršių – kaip per pusę perpjautas kamuolys. Torinis lęšis yra kitokios formos, jo geometrinė forma yra kaip spurgos, šis lęšis yra tokios formos, kaip perpus perpjauta spurga.
Tokia torinio lęšio forma pakeičia refrakcijos arba fokusavimo gebėjimą, priklausomai nuo vertikalios arba horizontalios plokštumų orientacijos. Refrakcijos stiprumas palaipsniui padidėja arba sumažėja judinant lęšį.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai pagal plaukų spalvą

Spalvoti kontaktiniai lęšiai pagal plaukų spalvąNorite įsigyti spalvotus kontaktinius lęšius? Leiskite mums padėti jums išsirinkti geriausią variantą, kuris padės suderinti jūsų akių ir plaukų spalvas.
Lęšiukas.lt siūlo populiariausių prekinių ženklų, tokių kaip „FreshLook“, „Acuvue“, „Air Optix“ ir „Expressions Colors“, platų spalvotų lęšių asortimentą. Be to, siūlomas pasirinkimas leidžia jums įsigyti spalvotus kontaktinius lęšius be recepto, jei jums jų reikia vien tik dėl kosmetinio naudojimo.
Tokie kontaktiniai lęšiai kaip „Air Optix Colors“ ir „FreshLook Colorblends“ turi unikalius spalvų susiliejimo ypatumus, kurie išryškina jūsų akių spalvą, prisiderina prie jūsų natūralaus akių spalvos gradiento. Taip jums suteikiamas subtilus ir natūraliai atrodantis akių spalvos pakeitimas. Jei norite ryškesnės spalvo, jums geriau rinktis spalvotus lęšius iš „FreshLook Colours“ arba „Expressions“, kurie siūlo ryškiai matomus pakeitimus ir matines spalvas tam, kad išryškėtų jūsų akys. „1 Day Acuvue Define“ kontaktiniai lęšiai pridės jūsų akims gilumo, galite rinktis „Sparkle“ arba „Shimmer“, priklausomai nuo to, kokio norite efekto. Su spalvotais kontaktiniais lęšiais, galite patys pasirinkti savo akių spalvą, kuri papildys jūsų išvaizdą.

Kontaktiniai lęšiai - kaip jie veikia?

Kontaktiniai lęšiai - kaip jie veikia?Praėjusį vakarą, valydamas savo kontaktinius lęšius, trumpam stabtelėjau ir susimąsčiau kaip šis mažytis plastiko gabalėlis yra viskas, ko reikia, kad mano rega iš natūralios būsenos (aklas kaip kurmis) pasikeistų ir pagerėtų iki optimalaus regėjimo.
Pradėjau svarstyti: kaip veikia kontaktiniai lęšiai? Kas yra šios mažos, apvalios formos priemonės, padedančios man aiškiau matyti, viduje?
Todėl aš atlikau tyrimą. Ir jis labai mane nustebino.

Kodėl kai kurie žmonės turi skirtingų spalvų akis?

Kodėl kai kurie žmonės turi skirtingų spalvų akis?Ar žinojote, kad liepos 12 diena yra skirtingų spalvų akių diena? Galbūt nė nepagalvojote, kad maždaug 1% pasaulyje gyvenančių žmonių turi skirtingų spalvų akis.

6 ženklai, kad jūsų vaikui laikas apsilankyti pas okulistą

6 ženklai, kad jūsų vaikui laikas apsilankyti pas okulistąVaikai ne visada sugeba atpažinti ir jums pasakyti, jog turi sveikatos problemų, nes kartais to nesupranta net patys. Labai svarbu, kad bent kartą per metus nuvestumėte vaiką pas okulistą, kadangi kol vaikai vis dar auga, jų akių būklė gali greitai kisti. Skubėdami į žaislų parduotuvę, kaip tik galite „nušauti du zuikius“, tuo pačiu nuvesdami vaiką pasitikrinti akių (o galbūt kartu pasitikrinsite ir patys). Nepamirškite, kad gavę receptą iš okulisto, galite laisvai pirkti kontaktinius lęšius ten, kur patys norite, kur jums palankiausia kaina ir kokybė.
Jei nesate tikri ar jau galite pirkti savo vaikui kontaktinius lęšius, pasikonsultuokite su okulistu arba paieškokite informacijos internete, apie tai nuo kelių metų geriausia pradėti nešioti kontaktinius lęšius. Tuo tarpu, stebėkite savo vaiką – yra tam tikri ženklai ir simptomai, kurie gali parodyti ar jūsų vaikui reikalinga akių sveikatos patikra. Toliau pateikiame 6 simptomus, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį norint sužinoti ar jūsų vaikui reikalingas vizitas pas okulistą.

Į paplūdimį su kontaktiniais lęšiais

Maudynės su lęšiaisNuo vandens telkinio priklauso jūsų kontaktiniams lęšiams kylantys pavojai. Baseine jūsų akis gali išdžiovinti chloras, o tokiuose telkiniuose kaip ežerai, upės ir jūra ženkliai padidėja infekcijų rizika.

Dėl daugybės organizmų gyvenančių natūraliuose vandens telkiniuose, jūsų kontaktiniai lęšiai gali būti veikiami daugelio iš jų, kai kurie iš jų netgi gali išlikti ant jūsų lęšių dar ilgai po to, kai išeisite iš paplūdimio. Jei vis dėl to galite išvengti ir nenešioti kontaktinių lęšių kol esate vandenyje, tuomet patartina juos išsiimti prieš lipant į vandenį. Tačiau jei vis tik ruošiatės maudytis su kontaktiniais lęšiais, būkite pasiruošę iškart po maudynių juos išmesti.

Ar morkos pagerina regėjimą tamsoje?

MorkosKlasikinė įkalbinėjimo technika prie pietų stalo: „Valgyk savo morkas, jos padės tau geriau matyti“. Tikriausiai daugelis esate girdėjęs šią frazę iš savo tėvų, kai buvote vaikai, tam, kad įtikintų jus suvalgyti visas savo daržoves. Galbūt kai kurie iš jūsų išbandėte šią techniką ir su savo vaikais. Bet ar tai iš tikrųjų tiesa?

Akiniai nuo saulės. Kokius pasirinkti?

Akiniai nuo saulėsNeapsisprendžiate kokios formos akinius turėtumėte pasirinkti? Sukūrėme gidą, kuris padės išsirinkti stilingus akinius nuo saulės. Kartais per mažas asortimentas gali erzinti, tačiau kas nutinka, kai pasirinkimas per platus? Skirtingų formų ir dydžių akinių nuo saulės tiek daug, kad kartais gali būti sunku išsirinkti tokius, kurie labiausiai jums tiktų. Norėdami jums padėti, sukūrėme skirtingų tipų akinių nuo saulės sąrašą.

Klasikiniai „Aviator“, kerintys katės akių formos akiniai – priklausomai nuo jūsų asmeninio skonio, esame tikri, kad rasite rėmelius, labiausiai atitinkančius jūsų asmenybę. Platus akinių nuo saulės pasirinkimas vyrams ir moterims, akiniai suteikiantys ne tik stilingą išvaizdą, bet ir apsaugą nuo UV spindulių.

Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis