Blog'as

Akių lašų pasirinkimas: ne visi akių lašai vienodi

Akių lašų pasirinkimas: ne visi akių lašai vienodiMano anyta kenčia nuo sezoninių alergijų, ji prisipažino, kad kas rytą atsikelia sulipusiomis akimis. Paklausiau jos, kokius akių lašus ji naudoja ir jos atsakymas mane nustebino. Ji naudoja tiesiog įprastus akių lašus sausoms akims! Pasirodo, ji nežinojo, kad ne visi akių lašai sukurti vienodai.
Patariau jai naudoti akių lašus nuo alergijos. Per kelias dienas jos alergijos sukeltos problemos pradėjo trauktis. Visada geriausia naudoti produktą pritaikytą jūsų problemai spręsti. Jei jūs, kaip ir mano anyta nežinote, kokie akių lašai jums tinka labiausiai, toliau pateikiame informaciją apie skirtingų rūšių akių lašus ir jų paskirtį.

Keturios akių lašų rūšys ir jų paskirtis:

Dirbtinės ašaros

Dažniausiai naudojami akių lašai yra dirbtinės ašaros. Kartais šie lašai gali būti pažymėti kaip „paraudusioms akims“ galintys pagelbėti akių lašai. Tai pagrindinis akis drėkinantis produktas ir jis naudojamas jei jūsų akys tiesiog sausos, bet jūs nenešiojate kontaktinių lęšių ir nesate alergiška. Jei jūsų akys išsausėja apsipirkinėjant ar slidinėjant, ar tam tikru dienos metu (dėl to, kad per ilgai buvo atmerktos!), turėtumėte pradėti naudoti būtent šiuos akių lašus ir sekti ar jie pagerins jūsų akių būklę.

Tirpalai sausoms akims

Šie lašai padės, jei jums dažnai sausėja akys nuo ilgo žiūrėjimo į ekranus, aplinkos, kurioje būnate, nuolatinio miego trūkumo ar hidratacijos. Išbandykite akių lašų formulę, sukurtą būtent šiai sausų akių būklei gerinti. Jei nereceptiniai vaistai nepadės, yra daug receptinių akių lašų, kurie padės išgydyti jūsų akis. Tačiau būtinai iš pradžių perskaitykite informacinį lapelį. Kai kurie tokie akių lašai yra gana stiprūs, jiems yra nustatytas limitas, kiek kartų per dieną turėtumėte juos naudoti. Taip pat prieš juos naudojant, gali tekti išsiimti kontaktinius lęšius.

Lęšius drėkinantys akių lašai

Jeigu nešiojate kontaktinius lęšius ir susiduriate su sausų akių problemomis, kurias ir sukelia kontaktiniai lęšiai, išbandykite šios rūšies akių lašus. Galite juos naudoti neišsiėmę lęšių. Jie turėtų pagerinti komforto jausmą nešiojant lęšius. Dažniausiai, galite naudoti šiuos lašus tiek kiek jums reikia, kad jaustumėtės komfortiškai visą dieną.

Akių lašai nuo alergijos

Šios rūšies akių lašai ne tik drėkina jūsų akis, bet stabdo ir malšina alergijos simptomus. Daugumos tokių lašų sudėtyje yra antihistaminų. Taip pat yra receptiniai stipresni akių lašai nuo alergijos.

Apsilankykite pas okulistą jau dabar ir sužinokite, kokie akių lašai pagerins JŪSŲ akių būklę!

Naujienlaiškis

Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Verta paskaityti