FRESHLOOK ONE DAY - 10 lęšių

FRESHLOOK ONE DAY - 10 lęšių
Kaina: 26.50€


Kairė akis
Dešinė akis
26.50 €.
26.50 €.
Freshlook One Day - kiekvieną dieną kitokia spalva! Spalvoti vienadieniai kontaktiniai lęšiai, suteikia natūralų atspalvį šviesioms ir tamsioms akims. Freshlook One Day lęšiai gaminami naudojant unikalią technologiją LighstreamTM, yra labai ploni ir patogūs nešioti, nereikalinga priežiūra! Galite pasirinkti iš keturių spalvų: blue, green, grey, pure hazel.

Galimos Freshlook One Day lęšių spalvos:
Lesiu spalvos

Dėmesio! Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai ne tik keičia ar paryškina akių spalvą, bet yra itin komfortiški, visgi ne visuomet jų nešiojimas yra sklandus. Negalime garantuoti, kad Jūsų pasirinkti kontaktiniai lęšiai tiks konkrečiai Jums. Todėl negalime prisiimti atsakomybės, jei spalvoti kontaktiniai lęšiai kelia diskomfortą, slankioja akyje ar tiesiog nepateisina Jūsų lūkesčių. Primename, kad kontaktiniai lęšiai yra parenkami kiekvienam klientui individualiai, o nešiojimo patogumas priklauso nuo to, ar pasirinkti lęšiai tinka būtent Jūsų akims.

Taip pat akcentuojame, jog spalvotuose lęšiuose yra tam tikras dažų sluoksnis, galintis dengti dalį vyzdžio, o tai suponuoja regėjimo lauko ribotumą, galite matyti šešėlius ir pan. Nenustebkite ir nemanykite, kad spalvoti lęšiai Jums netinka. Nebūtinai. Akiai reikia prie to prisitaikyti. Daugeliu atvejų tai pavyksta, bet yra žmonių, kurių akims su tokiu matymu apsiprasti nesiseka.


Lęšiukas.lt garantuoja, kad Freshlook One Day lęšiai yra lygiai tokie patys, kokius galite įsigyti Optikoje. Freshlook One Day lęšius tiekia oficialus Alcon atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas: Ciba Vision
Tipas:Spalvoti vienadieniai lęšiai
Nešiojimo rėžimas:Dieninis
Pakuotėje:10 vnt.
Diametras: 13.80
Bazinė kreivė: 8.6
Stiprumas:-6.00 D iki 0 D
Spalva: Blue, Green, Grey, Pure Hazel
Gamintojo puslapis:Freshlookcontacts.com
Pristatymo laikas:7 - 21 darbo diena
Kainos
KiekisKaina/vnt.KainaSutaupote
10 lęšių2.65 €.26.50 €.
20 lęšių2.49 €.49.80 €.3.20€.
30 lęšių2.52 €.75.50 €.3.90€.
Rašyti atsiliepimą
Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis