FRESHLOOK COMFORT COLORS - 2 lęšiai

FRESHLOOK COMFORT COLORS - 2 lęšiai
Kaina: 21.99€


Kairė akis
Dešinė akis
21.99 €.
21.99 €.
Freshlook Comfort Colors - tai lęšiai, pakeičiantys ir šviesių ir tamsių rainelių spalvą. Rainelės piešinys, esantis ant lęšio, užtikrina natūralų efektą. Freshlook Comfort Colors indikatorius, esantis lęšio vidiniame paviršiuje, palengvina lęšio įdėjimą ir išėmimą.

Taigi, lieka tik išsirinkti, kokių akių nori mėlynų, pilkų, žalių ar violetinių...
Atraskite naują akių spalvą su Freshlook Comfort Colors!

Galimos lęšių spalvos:
Lesiu spalvos

Dėmesio! Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai ne tik keičia ar paryškina akių spalvą, bet yra itin komfortiški, visgi ne visuomet jų nešiojimas yra sklandus. Negalime garantuoti, kad Jūsų pasirinkti kontaktiniai lęšiai tiks konkrečiai Jums. Todėl negalime prisiimti atsakomybės, jei spalvoti kontaktiniai lęšiai kelia diskomfortą, slankioja akyje ar tiesiog nepateisina Jūsų lūkesčių. Primename, kad kontaktiniai lęšiai yra parenkami kiekvienam klientui individualiai, o nešiojimo patogumas priklauso nuo to, ar pasirinkti lęšiai tinka būtent Jūsų akims.

Taip pat akcentuojame, jog spalvotuose lęšiuose yra tam tikras dažų sluoksnis, galintis dengti dalį vyzdžio, o tai suponuoja regėjimo lauko ribotumą, galite matyti šešėlius ir pan. Nenustebkite ir nemanykite, kad spalvoti lęšiai Jums netinka. Nebūtinai. Akiai reikia prie to prisitaikyti. Daugeliu atvejų tai pavyksta, bet yra žmonių, kurių akims su tokiu matymu apsiprasti nesiseka.Lęšiukas.lt garantuoja, kad Freshlook Comfort Colors lęšiai yra lygiai tokie patys, kokius galite įsigyti Optikoje. Freshlook Comfort Colors lęšius tiekia oficialus Alcon atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas: Ciba Vision
Tipas:Spalvoti mėnesiniai lęšiai
Nešiojimo rėžimas:Dieninis
Pakuotėje:2 vnt.
Diametras: 14.50
Bazinė kreivė: 8.6
Stiprumas:-8.00 D iki +6.00 D
Vandens sudėtyje:55%
Medžiaga: Phemfilcon A
Spalva: Blue, Grey, Green, Violet
Gamintojo puslapis:Freshlookcontacts.com
Pristatymo laikas:1 - 14 darbo dienų
Kainos
KiekisKaina/vnt.KainaSutaupote
2 lęšiai11.00 €.21.99 €.
4 lęšiai10.25 €.40.99 €.2.98€.
6 lęšiai10.16 €.60.97 €.5.01€.
Rašyti atsiliepimą
Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis