FRESHKON ALLURING EYES - 2 lęšiai

FRESHKON ALLURING EYES - 2 lęšiai
Kaina: 14.99€


Kairė akis
Dešinė akis
14.99 €.
14.99 €.
FreshKon ALLURING EYES akimirksniu paryškins Jūsų natūralų grožį ir sustiprins pasitikėjimą savimi. Dieninio nešiojimo spalvoti kontaktiniai lęšiai natūraliai padidins Jūsų akis ir suteiks kerintį žvilgsnį. Galimi kontaktiniai lęšiai su ir be dioptrijų. Taigi, atverkite savo akis naujovėms drauge su FreshKon ALLURING EYES.

Galimos FreshKon Alluring Eyes lęšių spalvos:
Lesiu spalvos

Dėmesio! Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai ne tik keičia ar paryškina akių spalvą, bet yra itin komfortiški, visgi ne visuomet jų nešiojimas yra sklandus. Negalime garantuoti, kad Jūsų pasirinkti kontaktiniai lęšiai tiks konkrečiai Jums. Todėl negalime prisiimti atsakomybės, jei spalvoti kontaktiniai lęšiai kelia diskomfortą, slankioja akyje ar tiesiog nepateisina Jūsų lūkesčių. Primename, kad kontaktiniai lęšiai yra parenkami kiekvienam klientui individualiai, o nešiojimo patogumas priklauso nuo to, ar pasirinkti lęšiai tinka būtent Jūsų akims.

Taip pat akcentuojame, jog spalvotuose lęšiuose yra tam tikras dažų sluoksnis, galintis dengti dalį vyzdžio, o tai suponuoja regėjimo lauko ribotumą, galite matyti šešėlius ir pan. Nenustebkite ir nemanykite, kad spalvoti lęšiai Jums netinka. Nebūtinai. Akiai reikia prie to prisitaikyti. Daugeliu atvejų tai pavyksta, bet yra žmonių, kurių akims su tokiu matymu apsiprasti nesiseka.Lęšiukas.lt garantuoja, kad FreshKon Alluring Eyes lęšiai yra lygiai tokie patys, kokius galite įsigyti Optikoje. FreshKon Alluring Eyes lęšius tiekia oficialus Johnson&Johnson atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas: Oculus
Tipas:Spalvoti mėnesiniai lęšiai
Nešiojimo rėžimas:Dieninis
Pakuotėje:2 vnt.
Diametras: 14.2
Bazinė kreivė: 8.6
Stiprumas:-6.00 D iki 0.00 D
Vandens sudėtyje:55%
Medžiaga: Hema Copolymer
Spalva: Winsome Brown, Mystical Black
Gamintojo puslapis:Freshkon.com
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Kainos
KiekisKaina/vnt.KainaSutaupote
2 lęšiai7.50 €.14.99 €.
4 lęšiai7.25 €.28.99 €.0.98€.
6 lęšiai6.18 €.37.07 €.7.89€.
Atsiliepimai
Evelina
2019-09-30
Labai puikus lesiai, geros spalvos.
Lina
2019-04-10
Geri lešiai, greitas pristatymas ir geras aptarnavimas!!!
Greta
2017-01-20
Viskas puiku.
Rašyti atsiliepimą
Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis