EXPRESSIONS COLORS - 2 lęšiai

EXPRESSIONS COLORS - 2 lęšiai
Kaina: 11.87€


Kairė akis
Dešinė akis
11.87 €.
11.87 €.
EXPRESSIONS COLORS, - tai mėnesiniai kontaktiniai lęšiai visiškai pakeičiantys akių spalvą.

Spalvos: tamsiai ruda, rusva, tamsiai mėlyna, mėlyna, vandens, žalia, pilka. EXPRESSIONS COLORS piešinį sudaro trys spalvos, jų pagalba gaunama tikros rainelės iliuzija. Spalvoti lęšiai parduodami po vieną vienetą.

Dėmesio: EXPRESSIONS COLORS lęšiai nebegaminami. Neužsakykite prieš tai nepasiteiravus. Sistema leidžia pirkti net ir neturimas pozicijas.

Galimos EXPRESSIONS COLORS lęšių spalvos:
Lesiu spalvos

Dėmesio! Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai ne tik keičia ar paryškina akių spalvą, bet yra itin komfortiški, visgi ne visuomet jų nešiojimas yra sklandus. Negalime garantuoti, kad Jūsų pasirinkti kontaktiniai lęšiai tiks konkrečiai Jums. Todėl negalime prisiimti atsakomybės, jei spalvoti kontaktiniai lęšiai kelia diskomfortą, slankioja akyje ar tiesiog nepateisina Jūsų lūkesčių. Primename, kad kontaktiniai lęšiai yra parenkami kiekvienam klientui individualiai, o nešiojimo patogumas priklauso nuo to, ar pasirinkti lęšiai tinka būtent Jūsų akims.

Taip pat akcentuojame, jog spalvotuose lęšiuose yra tam tikras dažų sluoksnis, galintis dengti dalį vyzdžio, o tai suponuoja regėjimo lauko ribotumą, galite matyti šešėlius ir pan. Nenustebkite ir nemanykite, kad spalvoti lęšiai Jums netinka. Nebūtinai. Akiai reikia prie to prisitaikyti. Daugeliu atvejų tai pavyksta, bet yra žmonių, kurių akims su tokiu matymu apsiprasti nesiseka.


Lęšiukas.lt garantuoja, kad EXPRESSIONS COLORS lęšiai yra lygiai tokie patys, kokius galite įsigyti Optikoje. EXPRESSIONS COLORS lęšius tiekia oficialus CooperVision atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas: CooperVision
Tipas:Spalvoti mėnesiniailęšiai
Nešiojimo rėžimas:Dieninis
Pakuotėje:2 vnt.
Diametras: 14.40
Bazinė kreivė: 8.7
Stiprumas:-6.00 D iki +4.00 D
Vandens sudėtyje:55%
Medžiaga: Methafilcon A
Spalva: Dark Blue, Light Blue, Aqua, Green, Grey, Hazel, Brown
Gamintojo puslapis:Coopervision.com
Pristatymo laikas:1 - 14 darbo dienos
Kainos
KiekisKaina/vnt.KainaSutaupote
1 lęšis11.87 €.11.87 €.
2 lęšiai11.39 €.22.77 €.0.96€.
Atsiliepimai
Linas P.
2017-01-19
Mano tamsioms akims, šie lęšiai geriausiai tinka!
Rašyti atsiliepimą
Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis