COLOR TONES - 1 lęšis

COLOR TONES - 1 lęšis
Kaina: 15.50€


Kairė akis
Dešinė akis
15.50 €.
15.50 €.

Apgailestaujame, tačiau šios prekės nebeturime.

COLOR TONES - tai spalvoti kontaktiniai lęšiai, kurie pakeis Jūsų akių spalvą. COLOR TONES yra gaminami iš trijų spalvinių sluoksnių - tai lęšiams suteikia gilumo, bei natūralumo įspūdį. Šie kontaktiniai lęšiai skirti nešioti vieną mėnesį, kiekvieną dieną juos išsiimant ir patalpinant į kontaktinių lęšių konteineriuką.


Color Tones lęšių spalvos:
Dark Blue spalva
Dark Brown spalva

Dėmesio! Nors spalvoti kontaktiniai lęšiai ne tik keičia ar paryškina akių spalvą, bet yra itin komfortiški, visgi ne visuomet jų nešiojimas yra sklandus. Negalime garantuoti, kad Jūsų pasirinkti kontaktiniai lęšiai tiks konkrečiai Jums. Todėl negalime prisiimti atsakomybės, jei spalvoti kontaktiniai lęšiai kelia diskomfortą, slankioja akyje ar tiesiog nepateisina Jūsų lūkesčių. Primename, kad kontaktiniai lęšiai yra parenkami kiekvienam klientui individualiai, o nešiojimo patogumas priklauso nuo to, ar pasirinkti lęšiai tinka būtent Jūsų akims.

Taip pat akcentuojame, jog spalvotuose lęšiuose yra tam tikras dažų sluoksnis, galintis dengti dalį vyzdžio, o tai suponuoja regėjimo lauko ribotumą, galite matyti šešėlius ir pan. Nenustebkite ir nemanykite, kad spalvoti lęšiai Jums netinka. Nebūtinai. Akiai reikia prie to prisitaikyti. Daugeliu atvejų tai pavyksta, bet yra žmonių, kurių akims su tokiu matymu apsiprasti nesiseka.


Lęšiukas.lt garantuoja, kad Color Tones lęšiai yra lygiai tokie patys, kokius galite įsigyti Optikoje. Color Tones lęšius tiekia oficialus CooperVision atstovas Lietuvoje.
Savybės
Gamintojas: CL-Tinters
Tipas:Spalvoti mėnesiniai lęšiai
Nešiojimo rėžimas:Dieninis
Pakuotėje:2 vnt.
Diametras: 14.40
Bazinė kreivė: 8.7
Stiprumas:-6.00 D iki 0.00 D
Vandens sudėtyje:55%
Deguonies pralaidumas:19
Medžiaga: Methafilcon A
Spalva: Dark Blue, Brown
Pristatymo laikas:1-3 darbo dienos
Kainos
KiekisKaina/vnt.KainaSutaupote
2 lęšiai7.75 €.15.50 €.
4 lęšiai7.23 €.28.90 €.2.08€.
Rašyti atsiliepimą
Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis