Patarimai ir Naujienos
Idealus kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas privalo būti efektyvus, bet tuo pačiu ir saugus valiklis bei dezinfekantas – turi būti pakankamai stiprus, kad nuvalytų apnašas ir sunaikintų kenksmingą mikroflorą. Daugiafunkcinių dezinfekuojančių tirpalų gamintojai yra įpareigoti sukurti tirpalą, kuris ne tik efektyviai šalintų baltymus, bet ir apsaugotų nuo lipidinių apnašų formavimosi. OPTI-FREE PureMoist yra kaip tik toks kontaktinių lęšių priežiūros tirpalas! Pacientai, naudojantys OPTI-FREE PureMoist daugiafunkcinį tirpalą jaučia nuolatinę lęšių švarą bei nešiojimo komfortą net ir dienos pabaigoje! ( Skaityti daugiau )
Būtina tinkamai prižiūrėti kontaktinių lęšių konteinerius! Įsidėję kontaktinius lęšius išpilkite seną skystį iš konteinerių ir leiskite nudžiūti. Konteinerius būtina keisti dažnai, jeigu norite, kad akys būtų visada sveikos. Ar Jūs dažnai keičiate kontaktinių lęšių konteinerius?
Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis