BLOG'as

Į paplūdimį su kontaktiniais lęšiais

Maudynės su lęšiaisNuo vandens telkinio priklauso jūsų kontaktiniams lęšiams kylantys pavojai. Baseine jūsų akis gali išdžiovinti chloras, o tokiuose telkiniuose kaip ežerai, upės ir jūra ženkliai padidėja infekcijų rizika.

Dėl daugybės organizmų gyvenančių natūraliuose vandens telkiniuose, jūsų kontaktiniai lęšiai gali būti veikiami daugelio iš jų, kai kurie iš jų netgi gali išlikti ant jūsų lęšių dar ilgai po to, kai išeisite iš paplūdimio. Jei vis dėl to galite išvengti ir nenešioti kontaktinių lęšių kol esate vandenyje, tuomet patartina juos išsiimti prieš lipant į vandenį. Tačiau jei vis tik ruošiatės maudytis su kontaktiniais lęšiais, būkite pasiruošę iškart po maudynių juos išmesti.

Ar morkos pagerina regėjimą tamsoje?

MorkosKlasikinė įkalbinėjimo technika prie pietų stalo: „Valgyk savo morkas, jos padės tau geriau matyti“. Tikriausiai daugelis esate girdėjęs šią frazę iš savo tėvų, kai buvote vaikai, tam, kad įtikintų jus suvalgyti visas savo daržoves. Galbūt kai kurie iš jūsų išbandėte šią techniką ir su savo vaikais. Bet ar tai iš tikrųjų tiesa?

Akiniai nuo saulės. Kokius pasirinkti?

Akiniai nuo saulėsNeapsisprendžiate kokios formos akinius turėtumėte pasirinkti? Sukūrėme gidą, kuris padės išsirinkti stilingus akinius nuo saulės. Kartais per mažas asortimentas gali erzinti, tačiau kas nutinka, kai pasirinkimas per platus? Skirtingų formų ir dydžių akinių nuo saulės tiek daug, kad kartais gali būti sunku išsirinkti tokius, kurie labiausiai jums tiktų. Norėdami jums padėti, sukūrėme skirtingų tipų akinių nuo saulės sąrašą.

Klasikiniai „Aviator“, kerintys katės akių formos akiniai – priklausomai nuo jūsų asmeninio skonio, esame tikri, kad rasite rėmelius, labiausiai atitinkančius jūsų asmenybę. Platus akinių nuo saulės pasirinkimas vyrams ir moterims, akiniai suteikiantys ne tik stilingą išvaizdą, bet ir apsaugą nuo UV spindulių.

Išgyvenimo festivaliuose gidas (kontaktinių lęšių nešiotojams)

FestivalisJau neužilgo prasidės festivalių sezonas. Todėl, jei šią vasarą ruošiatės juose dalyvauti ir daug laiko praleisti tyrame lauke, verta įsitikinti, kad turite viską ko reikia tam, kad galėtumėte mėgautis nauja patirtimi. Todėl pateikiame geriausius patarimus kontaktinių lęšių nešiotojams besirengiantiems į festivalius.

Kodėl verta nešioti akinius nuo saulės

Akiniai nuo saulėsSužinokite, kuo jūsų akių sveikatai naudingi akiniai nuo saulės, jog tai nėra tik madinga aprangos detalė.

Šiais metais pavasaris jau atnešė pirmuosius saulės spindulius, tačiau su šiltesniu oru ir saulės spinduliais, kuriuose paprastai būname atostogaudami paplūdimiuose, pasirodo ir paslėpti pavojai.

Akiniai nuo saulės yra efektyviausia mūsų akių apsauga nuo saulės, tačiau dažnai apie šiuos akinius sklando daugybė mitų. O kaip iš tikrųjų jie nukreipia UV spindulius?

Todėl leiskite mums atskleisti plačiausiai paplitusius mitus apie UV spindulių daromą žalą ir akinius nuo saulės, bei paaiškinti kodėl akiniai nuo saulės yra itin svarbi asmeninės apsaugos detalė, o ne tik madingas atributas.

Raudonos akys ir paraudimo priežastys

Raudonos akysPrisimenate tas studentiškas naktis, kai visą naktį nemiegodavote (dėl nežinomų priežasčių) ir kitą rytą atsikeldavote ir atrodydavote lyg ištisas 12 valandų verkę? Akys būdavo raudonos, venos tarsi voratinklis. Jūsų akys tiesiog atrodydavo nemaloniai!

Padidėjusios raudonos venos matomos jūsų akių baltymuose neturi įtakos jūsų regėjimui, tai labiau kosmetinė problema, galinti paveikti žmogaus savigarbą, kalbant apie jo akis. Vis dėlto jūsų akys yra labai svarbi detalė, kai su kažkuo susitinkate ar bendraujate. Tačiau padidėjusios venos dažniausiai atsiranda dėl kitos priežasties.

Miegojimas su kontaktiniais lęšiais

Miegas su lęšiaisVisi žinome, kad neturėtume to daryti, tačiau tyrimai atskleidžia, kad beveik pusė nešiojančių kontaktinius lęšius norėtų turėti tokią galimybę. Ir būkime atviri, kai kurie iš mūsų taip ir daro.

Kontaktinių lęšių priežiūra keliaujant

Patarimai keliaujantJeigu nešiojate kontaktinius lęšius, ko gero jau žinote apie jų suteikiamus patogumus. Ypatingai tuomet, kai keliaujate. Artėjant išvykai pasiruošti reikėtų iš anksto, todėl mes parengėme trumpą straipsnį su patarimais, kurių rekomenduojame laikytis.

Kontaktiniai lęšiai ypatingai progai

Ypatinga dienaAkiniai ar kontaktiniai lęšiai yra paskutinis dalykas apie kurį norite galvoti organizuodamos savo vestuves. Mes tai puikiai suprantame, todėl paruošėme straipsnį, kuriuo galite vadovautis norėdamos mėgautis viena svarbiausių savo gyvenimo dienų.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai

Spalvoti lęšiaiAr kada nors norėjai paryškinti ar pakeisti savo akių spalvą? Su spalvotais kontaktiniais lęšiais tai labai paprasta. Net, jeigu tu matai gerai, gali nešioti “plano” - arba kitaip - “be dioptrijų” spalvotus kontaktinius lęšius. Pabandysime apžvelgti pagrindinius spalvotų kontaktinių lęšių tipus.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis