BLOG'as

"Biofinity Energys" ar paprasti "Biofinity" ?

Biofinity EnergysKiekvienais metais vis daugiau ir daugiau žmonių naudojasi kompiuteriais ir išmaniaisiais įrenginiais. Todėl neišvengiamai patiria akių nuovargį. “CooperVision” kompanija pristatė naujuosius “Biofinity Energys” kontaktinius lęšius, kurie buvo specialiai sukurti tam nuovargiui sumažinti. Mes pabandysime apžvelgti, kuo jie skiriasi nuo paprastų “Biofinity” kontaktinių lęšių.

Ar gali kontaktinių lęšių nešiojimas būti dar patogesnis?

kontaktinių lęšių nešiojimasJei nesenai pradėjai nešioti kontaktinius lęšius, tikriausiai jautiesi kaip per medaus mėnesį? Ir tikiesi, jog taip bus visą laiką? Deja laikas nestovi, gyvenimas keičiasi ir tavo akių priežiūros rutina turėtų prisitaikyti prie tavo gyvenimo stiliaus. Paklausk savęs: Ar tavo kontaktiniai lęšiai tikrai patogūs?

Viena dažniausiai pasikartojančių problemų - tai akių sausumas. Akių lašiukai šią problemą dažniausiai pašalina akimirksniu, tačiau jei tai kartojasi pastoviai - tai signalas, kad kažkas negerai. Tai kaip galvos skausmas, kai tu esi pavargus, parecetamolis padės, tačiau problemos neišspręs. Tas pats yra su akių lašiukais. Jie tik panaikina simptomus, tačiau neišspręndžia pačios problemos. Niekas neturėtų tavęs versti nešioti kontaktinius lęšius jei su jais jautiesi nepatogiai. Šiandien yra daugybė gamintojų siūlančių lęšius iš įvairių medžiagų. Tereikia tik surasti geriausiai tinkančius.

Lęšių valymo privalumai naudojant vandenilio peroksido tirpalą

Peroksidinis tirpalasAr žinojote, kad yra dviejų rūšių kontaktinių lęšių valikliai? Vienos rūšies valikliai dažnai priskiriami prie daugiafunkcinių tirpalų ar valiklių, o kitos rūšies valikliai prie taip vadinamų vandenilio peroksido valiklių.

Kaip sužinoti kurios rūšies valiklius naudojate jūs? Tai visai lengva! Ar jūsų kontaktiniai lęšiai šnypščia ir putoja, kai įdedate juos į tirpalą? Jei taip, tai jūs naudojate valymo priemones su vandenilio peroksidu.

Nors specialistų nuomonės, kurios valymo priemonės geresnės skiriasi, tirpalai su vandenilio peroksidu tikrai turi savų privalumų. Asmeniškai man, patinka stebėti ir girdėti kaip jie pradeda putoti. Tos cheminės reakcijos stebėjimas padeda įsitikinti, kad mano kontaktiniai lęšiai yra visiškai švarūs!

Akių lašų pasirinkimas: ne visi akių lašai vienodi

AIR OPTIX COLORS STUDIOMano anyta kenčia nuo sezoninių alergijų, ji prisipažino, kad kas rytą atsikelia sulipusiomis akimis. Paklausiau jos, kokius akių lašus ji naudoja ir jos atsakymas mane nustebino. Ji naudoja tiesiog įprastus akių lašus sausoms akims! Pasirodo, ji nežinojo, kad ne visi akių lašai sukurti vienodai.
Patariau jai naudoti akių lašus nuo alergijos. Per kelias dienas jos alergijos sukeltos problemos pradėjo trauktis. Visada geriausia naudoti produktą pritaikytą jūsų problemai spręsti. Jei jūs, kaip ir mano anyta nežinote, kokie akių lašai jums tinka labiausiai, toliau pateikiame informaciją apie skirtingų rūšių akių lašus ir jų paskirtį.

Išbandykite "AIR OPTIX COLORS Color Studio" programėlę

AIR OPTIX COLORS STUDIOAr kada pagalvojote, kaip atrodytumėte turėdama kitokią akių spalvą? Ar jums įdomu kaip atrodytumėte su spalvotais lęšiais? Jei taip, tuomet turite išbandyti „AIS OPTIX COLORS Color Studio“ programėlę! Ja lengva ir smagu naudotis!

Didžiausi kontaktinių lęšių priešai: akių dirgiklių top 5

5 akių priešaiJūsų akys turi nepakartojamą sistemą skirtą palaikyti akis sveikas, švarias ir apsaugotas. Deja, kartais netgi geriausios apsaugos sistemos gali būti pažeistos. Todėl kontaktinių lęšių naudotojams reikia žinoti didžiausius priešus - akių dirgiklius.

Akių dirgikliai pasireiškia skirtingais būdais, tačiau juos visus vienija tas pats pojūtis - jie visi sukelia nemalonų jausmą. Daugeliu atvejų, susidūrus su vienu iš dirgiklių, greičiausiai turėsite išsiimti savo lęšius, kol jūsų akių būklė nepagerės ir neliks jokių dirgiklio pėdsakų.

Saugokitės šių penkių didžiausių akių dirgiklių:

Ar galiu padovanoti lęšius savo 15os metų dukrai?

Lęšiai dukraiŠiais metais mano brangiajai dukrai sukanka penkiolika. Kalėdoms ji nori gauti kontaktinius lęšius, bet aš nesu tikra ar jau laikas. Ji dėvi akinius nuo septynerių metų, o dabar jau yra pasirengusi laisvei, kurią suteikia kontaktiniai lęšiai. Bet man neramu, ar penkiolikos metų ji jau pasirengusi tinkamai jais pasirūpinti. Kaip manote jūs?

Peršalote ar susirgote gripu? Ką daryti su kontaktiniais lęšiais?

Peršalote ar susirgote gripu? Ką daryti su kontaktiniais lęšiais?Ir vėl artėja peršalimų ir gripo sezonas. Nuolatiniams kontaktinių lęšių nešiotojams šis kosėjimo, šniurkščiojimo ir užgultos nosies sezonas gali būti iššūkis akims! Jei esate kaip aš, tai mėgstate kontaktinių lęšių suteikiamą patogumą, bet užklupus ligai, pastebite, kad jie tampa ne tokie patogūs. Pasirodo, taip yra dėl tam tikros priežasties. Pavadinkime tai, būdu kaip kūnas jums praneša, kad jūsų akims reikia poilsio (ir kad jūsų akiniai visą dieną puikiai tiks prie jūsų pižamos!).

Iškrito lęšis, ką daryti toliau?

Iškrito lęšis, ką daryti toliau?Taigi, ką daryti jeigu visai netikėtai iškrito lęšis?
1. Visada turėkite tirpalo
Vanduo iš čiaupo ar seilės yra labai blogi ir potencialiai žalingi, kontaktinių lęšių tirpalo pakaitalai. Jei neturite jokio fiziologinio tirpalo, kai kurie specialistai teigia, kad distiliuotas vanduo, kuriame yra žiupsnelis paprastos druskos, gali būti išeitis beviltiškoje situacijoje. Tačiau apskritai bet kokio tipo vanduo gali būti pavojingas jūsų akims ir jūsų lęšiams. Jei dažnai kenčiate dėl sausų akių arba jei įsidėję lęšį ryte jaučiate keistą jausmą, pasiimkite su savimi tirpalą!

Rankų dezinfekatorius, muilas ir kontaktiniai lęšiai

Dezinfekcija ir lęšiaiTai rankų dezinfekatorių naudojimo amžius. Visur, kur einu, turiu mažą buteliuką dezinfekanto su savimi. Savo rankinėje nešiojuosi du buteliukus. Turiu vieną automobilyje, kurį naudoju po to kai įsipilu degalų. Turiu vieną šalia kriauklės virtuvėje. Ir po vieną yra beveik kiekviename vonios kambaryje namuose. Galima sakyti, esu šiek tiek apsėsta, kai kalbama apie bakterijas. Bet aną dieną besiruošiant įsidėti kontaktinius lęšius, pastebėjau, kad nebėra muilo. Pažvelgiau į rankų dezinfekantą ir susimąsčiau: "Hmmm ... Įdomu, ar galiu jį naudoti?". Tačiau prieš panaudojant sustojau, ir pagalvoju apie tai, kaip kartais užsitepus dezinfekantą pradeda perštėti, jei ant rankos yra žaizdelė. Ar tai buvo teisingas sprendimas?

Naujienlaiškis
Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite geriausius pasiūlymus pirmi.

Informuojame, jog šioje svetainėje naudojami slapukai (Cookies). Naršydami šiame tinklapyje Jūs sutinkate su lęšiukas.lt taisyklėmis